Keystone logo
© © Università di Bologna
University of Bologna

University of Bologna

University of Bologna

Sisseastumised

Bakalaureuse- ja magistrikraad: kuidas registreerumiseks valmistuda

Lugege lisateavet registreerumiseks vajalike sammude ja University of Bologna pakutavate rahalise abi võimaluste kohta.

Sisseastumisprotseduurid ja nõuded võivad programmiti erineda. Üksikasjalikku teavet leiate iga programmi veebisaidilt vahekaardi Sissepääs alt.

Leia rohkem

Sissejuhatus

Alma Mater Studiorum - Università di Bologna, läänemaailma vanim ülikool, sillutab teed innovatsioonile üha rikkama programmikataloogi, tipptasemel teadusuuringute, pideva ja üha laiema rahvusvahelise vaatenurga ning tugeva kolmanda missiooni kaudu.

Alates selle asutamisest 1088. aastal on Alma Mater Studiorum olnud üliõpilastekeskne, majutades teadus- ja kunstikogukondade silmapaistvaid tegelasi. Viie ülikoolilinnakuga (Bologna, Cesena, Forlì, Ravenna, Rimini) ja filiaaliga Buenos Aireses pakub see mitmekesist kursuste kataloogi, mis on kohandatud tänapäeva ühiskonna vajadustele: üle 200-kraadised programmid 32 osakonna ja 5 osakonna hulgas. koolid. Selle enam kui 90 000 üliõpilasest koosnev kogukond teeb University of Bologna ühe Itaalia suurima ülikooli, olles Itaalias esikohal välismaistes vahetusprogrammides osalevate üliõpilaste arvu poolest ja vahetusüliõpilaste arvu poolest Euroopa viie parima ülikooli hulgas. . Lisaks on University of Bologna suurte rahvusvaheliste edetabelite (Shanghai, Times Higher Education, GreenMetric ) viie parima Itaalia ülikooli hulgas.

University of Bologna on sügavalt pühendunud säästvale arengule ja aitab aktiivselt kaasa ÜRO 2030. aasta tegevuskava 17 säästva arengu eesmärgi saavutamisele. Põhjaliku teadusülikoolina investeerib University of Bologna multidistsiplinaarsesse kultuuridevahelisse lähenemisviisi teadusuuringutele ja õpetamisele. Euroopa teadus- ja akadeemilise koostöö maastikul on University of Bologna kindlasti üks aktiivsemaid institutsioone. Tõepoolest, see on kujundanud ja säilitanud liite nii tööstusharude kui ka avaliku/eraorganisatsioonidega ning on ka rahvusvaheliste võrgustike jaoks ülioluline sõlmpunkt oma elavate suhetega Ameerika, Aafrika, Aasia ja Austraaliaga, mis loovad kokku tema suurepärased võrgustikud Euroopas. Tegelikult on see üks maineka Una Europa liidu asutajatest, mis püüab ehitada tuleviku integreeritud ülikooli.

Edetabelid

 • Kohal 5 parima Itaalia ülikooli seas, 167. kohal maailmas – QS World University
 • Parim ülikool Itaalias – QS World University (edetabelis aine järgi)
 • Parim ülikool Itaalias, maailmas 161. kohal – Times Higher Education
 • 11.kõige jätkusuutlikum ülikool maailmas – GreenMetric
 • Õppemärk "Achieving terviklik rahvusvahelistumine" – International Association of Universities (IAU)

Õpilaste iseloomustused

Asukohad

 • Bologna

  Via Zamboni, 33, 40126, Bologna

 • Cesena

  Piazza Aldo Moro, 90, , Cesena

 • Forli

  Piazzale Sante Solieri,1, 47121, Forli

 • Ravenna

  Ravenna, Itaalia

 • Rimini

  Rimini, Itaalia

 • Buenos Aires

  Buenos Aires, Argentina

  Küsimused