Keystone logo
University of Bradford

University of Bradford

University of Bradford

Sissejuhatus

Teadmiste toimimine

University of Bradford saate kasu õppe- ja teadustööst - ja saate sellest osa -, mis rakendab tehnoloogiat ühiskonna hüvanguks.

Õpid akadeemilistelt ja tööstusekspertidelt, kes kujundavad maailmatasemel rajatistes oma sektorite tulevikku. Oleme investeerinud miljoneid kroone kõrgtehnoloogilistesse õpikeskkondadesse, näiteks oma liikumissalvestusstuudiosse ja uutesse juhtimiskooli ruumidesse.

Meie juures oldud aja jooksul võite saada iseenda parimaks versiooniks. Ülikool on koht, kus saate laiendada oma meelt ja saada elukestvaid sõpru; kus saab kasvada, õppida, kogeda. Kuhu saate kuuluda ja kus me toetame teid igal sammul.

Kursused

Pakume üle 100 bakalaureuseõppe programmi ja üle 200 kraadiõppe, teadusuuringute ja täiendõppe kursuse. Neid pakutakse meie neljas teaduskonnas:

 • Elu teadused
 • Terviseuuringud
 • Juhtimine, õigusteadus ja ühiskonnateadused
 • Tehnika ja informaatika

Paljud meie kursused on kavandatud valdkonna ekspertide ja partnerite panusega ning paljudel on erialane, seadusjärgse või reguleeriva asutuse akrediteering või kinnitus, mis tähendab, et arendate oskusi, mida tööandjad kõrgelt hindavad.

Õpid akadeemilistelt ja tööstusekspertidelt, kes kujundavad oma sektorite tulevikku. Õpid maailmatasemel õppeasutustes - oleme investeerinud miljoneid kroone kõrgtehnoloogilistesse õpikeskkondadesse, nagu näiteks meie liikumissalvestusstuudio ja Digital Health Enterprise Zone.

Näeme inimesi ja nende potentsiaali, teeme kõvasti tööd edukuse tõkete eemaldamiseks ja tagame, et meie õpilased mõistaksid, et nad on võimelised oma kogemuste ja hariduse kaudu edasi minema ja tegema positiivseid muudatusi kogu meie tuleviku jaoks.

Teadusuuringud

University of Bradford on enam kui 50-aastane teadustöö kogemus ja ta on teaduse kvaliteedi osas Suurbritannias 50 parima seas (REF 2014). Kolm neljandikku meie teadusuuringutest on klassifitseeritud kas maailma juhtivaks või rahvusvaheliselt suurepäraseks.

Pakume mitmekesiseid kraadiõppe uurimisvõimalusi meie neljas teaduskonnas.

Ülikooli omadused

Leiate City Campusest kõik vajaliku, olenemata sellest, kas õpite, puhkate või suhtlete. Sellel on selline kogukonna õhkkond, mida te kusagil mujal ei kohta. See on sõbralik ja külalislahke koht, kus sünnib suurepäraseid asju.

Linnalinnak on üliõpilaste tegevuse keskus. See on koduks Student Centralile – University of Bradford üliõpilasliidu baasile ja ööpäevaringsele raamatukogule. Unikaalne jõusaal pakub äsja uuendatud spordirajatisi ja meie üliõpilaste majutusküla The Green asub otse ülikoolilinnaku südames.

Kesklinna ülikoolilinnaku jaoks ebatavaliselt on meil ka palju roheala. Soojematel kuudel ei näe te vaeva, et leida õues kohta, kus õppida, lõõgastuda või sportida.

  Edetabelid

  Sotsiaalse kaasatuse aasta ülikool

  University of Bradford on üks Ühendkuningriigi kõige mitmekesisemaid ülikoole. Times Good University Guide 2020 nimetas meid sotsiaalse kaasamise aasta ülikooliks, tunnustades meie pühendumust inimeste edule, olenemata nende taustast, identiteedist, veendumustest ja väljakutsetest.

  Programmi vastuvõtutingimused

  Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

  Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

  Asukohad

  • Bradford

   Richmond Rd, BD7 1DP, Bradford

  Küsimused