Keystone logo
University of Bradford MSc rahvusvaheline äri ja juhtimine
University of Bradford

MSc rahvusvaheline äri ja juhtimine

Bradford, Suurbritannia

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Sep 2024

GBP 12 198 *

Ülikoolilinnakus

* kodu UK üliõpilased |rahvusvahelised: £19 494

Sissejuhatus

Meie rahvusvahelise äri ja juhtimise magistriprogramm annab teile oskused, mida vajate paljude ülemaailmsete juhtimisvõimaluste avamiseks. Programm põhineb peamistel kontseptsioonidel ja teooriatel, mis keskenduvad kaasaegse rahvusvahelise äri põhielementidele ja vaadetele strateegilisest vaatenurgast.

Eesmärk on toota täielikult ümardatud juhte, kombineerides rahvusvahelist äri ja juhtimist muude organisatsioonide juhtimisega seotud teemade üksikasjaliku käsitlemisega. Kogu selle programmi jooksul on teil võimalus arendada uurimis- ja analüütilisi oskusi, reaalse elu probleemide lahendamise võimeid ning edu saavutamiseks vajalikke isiklikke ja inimestevahelisi oskusi. See programm meeldib neile, kes soovivad oma õpingutes kasutada multidistsiplinaarset lähenemisviisi ja kellel on rahvusvaheline orientatsioon ärile ja juhtimisele.

Programmi on kooskõlastanud ja toetavad rahvusvahelise äriturunduse ja kaubamärgiuuringute keskusega seotud kogenud teadlased. Selle uurimiskeskuse liikmetel on selles valdkonnas maine ja nad annavad olulisi teadmisi rahvusvahelise juhtimise peamistest valdkondadest, kajastades parimaid tavasid, uuenduslikku mõtlemist ja teadusuuringuid rahvusvahelises äris. Lisaks on see programm loodud selleks, et anda teile vajalikud teadmised ja oskused ettevõtluses ja juhtimises, et suurendada teie kasulikkust ja tööalast konkurentsivõimet selles valdkonnas. Programm arendab kaasahaarava ja kaasava õpikogukonna eetost, mis reageerib erinevatele õpistiilidele ja võimaldab teil arendada oma täielikku potentsiaali.

Kutsealane akrediteerimine

See kraad on akrediteeritud Ekspordi ja Rahvusvahelise Kaubanduse Instituudi poolt.

Vannutatud raamatupidajate ühendus (ACCA) akrediteerib seda programmi. See tähendab, et kraadi omandamisel on teil õigus saada erandeid mõnest ACCA põhitaseme eksamist.

Oleme uhked, et kuulume ärikoolide eliitrühma, millel on Equisi, AMBA ja AACSB kolmekordne akrediteering, mida sageli nimetatakse "Kolmikkrooniks".

Sisseastumised

Õppekava

Edetabelid

Stipendiumid ja rahastamine

Akrediteeringud

Aktuaalset

Programmi õppemaks

Kooli kohta

Küsimused