Keystone logo
University of Bucharest

University of Bucharest

University of Bucharest

Sissejuhatus

Meist

University of Bucharest pakub University of Bucharest kõigil tasanditel ja vahenditel mitmeid õppekavasid: 93 bakalaureuse programmi, 208 magistriõpet ja 21 doktoriprogrammi. Kõik need on akrediteeritud või volitatud. University of Bucharest omab ka TIFFINi EMBA magistriprogrammi.

University of Bucharest antud diplomid on tunnustatud enamikus maailma riikides. University of Bucharest on koostöös teiste prestiižsete ülikoolidega välismaal korraldatud õppeprogrammid. Nende programmide lõpetajad saavad diplomeid nii University of Bucharest ülikoolist kui ka partnerülikoolidest.

University of Bucharest on üks tähtsamaid teaduskeskusi kogu riigis. Ülikoolis on üle 50 uurimisinstituudi, osakonnad ja keskused, millest enamus osaleb koostöös teiste sarnaste teaduskeskustega välismaal.

Viimastel aastatel on meie asutus suutnud teadusfondide rahvuslikes võistlustel esimest korda järjest teenida. Mõned teadusuuringutega tegelevad üksused on määranud tipptaseme staatuse Euroopa tasandil. Ülikoolil on oma teadusuuringute peakorter Sinaia, Brăila, Orşova ja muud piloot tütarettevõtted teistes riikides.

University of Bucharest on usaldusväärse rahvusvahelise koostöö võrgustiku osa - 52 riigis on ülikoolidega sõlmitud 300 kahepoolset koostöölepingut. Igal aastal on University of Bucharest üle 1000 üliõpilase, kes täidavad mitmesuguseid Lääne-Euroopa ülikoolide, Ameerika Ühendriikide, Kanada, Jaapani jne õppe- ja arendustegevusi.

University of Bucharest on olnud ja on ikka veel kõrghariduse arendamise oluliste reformimeetmete mootor, mida on üle võtnud ka teised ülikoolid kogu riigis või mis on olnud aluseks mitme seaduse ja riikliku õiguse väljatöötamisele määrused.

2000. aastal sai University of Bucharest riikliku haridusministri pakutud tippkvalifikatsiooni.

2011. Aastal University of Bucharest liigitanud haridus -, teadus -, noorsoo - ja spordiminister esimeseks arenenud uurimis - ja haridusülikooliks.

Aastal 2014 University of Bucharest tähistanud 150 aastat alates selle avamisest.

Hetkel University of Bucharest ligi 32 000 õpilast ja üle 1300 professori.

Asukohad

  • Bucharest

    Mihail Kogalniceanu Blvd. no. 36-46, sector 5, 060024, Bucharest

Küsimused