We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University of California Davis (UC Davis) College of Engineering

University of California Davis (UC Davis) College of Engineering

University of California Davis (UC Davis) College of Engineering

Sissejuhatus

Alates asutamisest 1962. aastal on UC Davise insenerikolledž lõpetanud üle 29 000 inseneri- ja informaatikatudengi, kes õpivad erialadel alates biotehnoloogiast kuni kosmoseuuringuteni.

Kogu oma ajaloo jooksul on UC Davise insenerikolledž sotsiaalselt vastutustundliku inseneritöö kaudu maailmas positiivset muutust teinud. Täna oleme uhked, et valmistame ette enam kui 4600 bakalaureuseõppe üliõpilast ja ligi 1200 kraadiõppurit, et saada järgmise põlvkonna inseneride juhtideks ja ettevõtjateks.

Inimeste ja tehnoloogia ühendamisega lahendame maailma kõige pakilisemad probleemid

ja luua järgmise põlvkonna inseneride juhid ja ettevõtjad. Meie õppejõud, üliõpilased, töötajad ja partnerid teevad koostööd, et kujundada parem homme ja teha maailmas positiivseid muutusi. See on kõiges, mida me teeme.

Parema maailma kavandamine nõuab teistsuguse kaliibriga lahendusi, mis nõuavad disaini-keskset lähenemist kasutades erialade vahel innovatsiooni. Alustades energiast, kliimast ja transpordist biomeditsiini, põllumajandustehnoloogia ja kosmoseuuringuteni, püüame jätkusuutliku, tervislikuma ja vastupidavama maailma käeulatusse tuua.

Asukohad

  • Davis

    Bioletti Way,2063, 95616, Davis

    Küsimused