Keystone logo
University Of California Merced

University Of California Merced

University Of California Merced

Sissejuhatus

University Of California Merced ( UC MERCED ) on California ülikooli uusim ülikoolilinnak ja 21. sajandi esimene Ameerika teadusülikool.

University Of California Merced püüab ülikooli õppe-, teadus- ja avalike teenuste missiooni täitmisel pidevalt tipptaseme poole, tuues ühiskonnale kasu uute teadmiste avastamise ja edastamise kaudu ning toimides organiseeritud teadmiste aktiivse hoidlana. Selle missiooni elluviimisel on University Of California Merced edendanud ja tähistanud kõigi kogukonna liikmete mitmekesisust.

Teadusülikool on kogukond, mida seovad õppimine, avastamine ja kaasamine. Esimese Ameerika üliõpilaskeskse teadusülikoolina, mis ehitati 21. sajandil, on University Of California Merced tugevad kraadiõppe- ja teadusprogrammid ühendatud kvaliteetsete bakalaureuseõppe programmidega. Uued teadmised sõltuvad üha enam teadusharude vahelistest sidemetest, tehes koostööd küsimustes, mis ületavad traditsioonilisi erialasid. Asutus soodustab ja julgustab valdkondadevahelist uurimist ja avastamist.

Interdistsiplinaarne praktika teadustöös toidab bakalaureuseõpet, luues aluse ühendamaks viise, kuidas akadeemilised distsipliinid ühiskonna probleemidest aru saavad ja nendega toime tulevad. University Of California Merced ülikooli üliõpilased saavad hariduse klassiruumis ja väljaspool seda, rakendades õpituid bakalaureuseõppe, teenindusõppe ja juhtide arendamise kaudu.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Merced

    Lake Road,5200, 95343, Merced

    Küsimused