Keystone logo
University of Central Lancashire - Cyprus

University of Central Lancashire - Cyprus

University of Central Lancashire - Cyprus

Sissejuhatus

Mõlema maailma parim

Kesk-Lancashire'i ülikool, Küpros (UCLan Cyprus) asub Larnakas ja tegutseb nüüd üheksandat aastat. UCLan Cyprus on Kesk-Lancashire'i ülikooli esimene harulinnak ja samal ajal täielikult litsentseeritud ülikool Küprosel. Unikaalne ja uuenduslik mudel
Küprose ja Briti ülikoolihariduse kogemus, mis on akrediteeritud vastavalt Ühendkuningriigi kvaliteeditagamisagentuuri ja Küprose kõrghariduse kvaliteedi tagamise ja akrediteerimise agentuuri (CYQAA) poolt.

Meie emaülikool, Central Lancashire'i ülikool (UCLan UK) on üles ehitatud tugevale akadeemilisele alusele, omab enam kui 190-aastast ajalugu ja on 2020. aasta maailma ülikoolide edetabelikeskuse (CWUR) hinnangul 6,5% parimate ülikoolide hulgas. /21.

UCLan Cyprus tegutseb UCLan UK akadeemilise katuse all ja pärast Ühendkuningriigi Euroopa Liidust lahkumise (BREXIT) viimaste poliitiliste muutuste tõttu peetakse seda ainulaadseks ülikooliks, mis ühendab Ühendkuningriiki ja Euroopat nii teadusuuringute kui ka akadeemiliste standardite osas. , üliõpilaskogemus ja üliõpilasvahetus.

Õpingute lõpetamine UCLan Cypruses annab kahe ülikooli – UCLan UK ja UCLan Cypruse – topeltkraad (kaks tunnistust), mida tunnustatakse mitte ainult Küprosel ja Ühendkuningriigis, vaid ka kogu Euroopas ja mujal.

Meie nägemus

UCLan Cypruse strateegiline visioon on ehitada kolme kontinendi (Euroopa, Aasia ja Aafrika) ristumiskohas juhtiv ja kaasaegne ülemaailmse ulatusega ülikool, mis pakub bakalaureuse- ja kraadiõppe kõrgharidust. UCLan Cyprust tunnustatakse ülikooli parimate üliõpilaste ülikoolikogemuse, silmapaistva teadustöö, uuendusliku õppimise ja väärtusliku koostöö eest Küprose, Vahemere idaosa, Lähis-Ida ja kaugema tööstuse ja kogukondadega.

Meie missioon

  • Edendada tipptasemele juurdepääsu, võimaldades teil oma potentsiaali arendada
  • Väärtustage ja praktiseerige võimaluste võrdsust, läbipaistvust ja sallivust
  • Püüdleme tipptaseme poole kõigis, mida me teeme: kohalikul, piirkondlikul ja rahvusvahelisel tasandil
  • Töötada koostöös ettevõtete, kogukonna ja teiste õpetajatega

Asukohad

  • Larnaca

    12 – 14 University Avenue Pyla, Larnaka, Cyprus, 7080, Larnaca

Küsimused