Keystone logo
University of Cincinnati and College of Engineering and Applied Science

University of Cincinnati and College of Engineering and Applied Science

University of Cincinnati and College of Engineering and Applied Science

Sissejuhatus

University of Cincinnati and College of Engineering and Applied Science on 21. sajandil innovatsiooni esirinnas. Tänu rahva vanimale ühistu haridusprogrammile, maailmakuulsatele teaduskondadele, kaasaegsetele teadusrajatistele ja väljakutseid pakkuvale, hästi ümardatud õppekavale annab CEASi bakalaureuseõppe programm üliõpilastele teadmised ja oskused inseneri- ja tehnoloogiavaldkonnas edu saavutamiseks.

Reaalmaailma õppimine

Meie kolledž on ühistuhariduse sünnikoht. Umbes ülikoolilinnakus kuulete meid viitamast ühistulisele haridusele kui kaasautorile. Co-op on integreeritud oma õppekavasse enam kui 100 aastat. Avalike ülikoolide seas edetabelis 1 kohal olnud üliõpilased lõpetavad ühe täisaasta tööstusalase kogemuse.

Investeeringutasuvus

UC CEASi kraad on erandlik väärtus.

Inseneriteadus on investeeringutasuvuse osas Ohios 1. kohal

75% kaasõpilastest õpilastest saab tööpakkumise oma kaasomandi paigutamise ettevõttest.

Kiired faktid

USA uudised ja maailmaaruanne järjestavad meie koostööprogrammi nr 1 avalike ülikoolide seas ja rahva seas populaarsuselt kolmandaks.

Õpilased saavad valida kas tööstuse või teadusuuringute raja co-op

Kohalikud, riiklikud ja rahvusvahelised koostöövõimalused on saadaval

18: 1 üliõpilaste ja õppejõudude suhe

23 Klassi keskmine suurus

Linna tuumiku juures

Kus on UC tehnika- ja rakendusteaduste kolledž? Ohio osariigis Cincinnati südames! Kodu, kus elab rohkem Fortune 500-e elaniku kohta kui New Yorgis või LA-s, on olemas kindlad võimalused koostööks ja partnerluse loomiseks.

Missiooni kirjeldus

Anda maailmatasemel haridusalane kogemus inseneriteaduste, andmetöötluse ja rakendusteaduste alal bakalaureuseõppe läbijatelt doktoritasandil.

Laiendada teadmiste piire ja levitada seda teavet teadusringkondadele, tööstusele, valitsusele ja üldsusele.

Et edendada partnerlust tööstuse, laiema haridusringkondade ning kohalike, osariikide ja föderaalvalitsustega, et laiendada tipptasemel teadmisi, juurdepääsu ja mitmekesisust.

Visioon

Juhtivad inseneri-, informaatika- ja rakendusteaduste linnade avalikud kolledžid hariduse, kogemusõppe ning teadmiste loomise ja levitamise kaudu innovatsiooni ja mõju uude ajastusse.

Asukohad

  • Cincinnati

    2901 Woodside Drive, 45221, Cincinnati

    Küsimused