Keystone logo
University of Cincinnati Carl H. Lindner College of Business

University of Cincinnati Carl H. Lindner College of Business

University of Cincinnati Carl H. Lindner College of Business

Ülikooli omadused

UC-s saavad õpilased oma edu määratleda sadade organisatsioonide, tugiteenuste, akadeemiliste kogemuste ja tegevuste kaudu. Täiustage oma kraadi. Avastage oma väärtused. Arenda sõprussuhteid. Realiseerige oma kogu potentsiaal.

Sisseastumise eelvaade, ringkäik ja kolledži lähivõte

Siin pole midagi paremat, et näha, miks Cincinnati on nimetatud maailma kaunimate ülikoolilinnakute hulka. Meie auhinnatud kodu on loodud inspireerima alates hingematvast tunnusarhitektuurist kuni jalakäijate sõbralike kogunemiskohtadeni. Me ei jõua ära oodata, et saaksime teile ringi näidata! Sisseastumise eelvaade, ringkäik ja kolledži lähivõte hõlmavad järgmist:

 • 30-minutiline sisseastumisülevaade koos kandideerimisjuhistega
 • 1-tunnine jalutuskäik ülikoolilinnakus, mida juhendab praegune Cincinnati tudeng
 • Valikuline akadeemilise huvi seanss teie valitud kolledžiga

Sisseastumise eelvaate, ringreisi ja kolledži lähivõtte seansse pakutakse esmaspäevast reedeni kell 9.00 ja 11.00. Esmaspäeviti ja reedeti pakutakse kell 13.00 seansse.

Vajalik on eelregistreerimine. Me ei saa majutada külastajaid ja külalisi.

Avatud maja

Meie kõige jõulisem külastusvõimalus õpilastele ja nende peredele. Avatud uste päev võimaldab teil luua oma päeva, et kogeda Cincinnatit nagu karuputk! Saate registreeruda kahele akadeemilise kolledži seansile, õppida tundma ülikoolilinnaku erinevaid osakondi ja näha ülikoolilinnaku elu läbi elukoha, lõunasöögi ülikoolilinnakus ja ringkäigu meie riiklikult tunnustatud Uptowni ülikoolilinnakus!

Virtuaalkülastuse valikud

Avastage Cincinnati ülikooli mugavalt oma kodus! Miski ei ületa isiklikku ringkäiku meie kaunis ülikoolilinnakus, kuid meie kõikehõlmav külastuskogemus on parim asi!

Liituge sisseastumisbüroo esindajatega virtuaalse ülikoolilinnaku külastuseks või registreeruge kolledži lähivõtetele, et kuulda teid enim huvitavast akadeemilisest kolledžist. Ärge unustage vaadata meie virtuaalset 360-kraadist ringkäiku ülikoolilinnakus!

Külastage UC Blue Ashi või UC Clermonti

Cincinnati ülikoolil on kaks piirkondlikku ülikoolilinnakut, UC Blue Ash College ja UC Clermont College.

UC Blue Ash College (UCBA) on meie kõige mitmekesisem kogukond, kus elab üle 4200 ülikooli üliõpilase ja kus on pargitaoline ülikoolilinnak. Väiksemate klasside, üle 50 kraadi ja sertifikaatidega, sealhulgas erakordsete hambahügieeni ja veterinaartehnoloogia programmidega, leiate oma koha, kus areneda. Kui soovite Uptowni elamise kogemust, ärge pingutage. Võtke lihtsalt üks meie tasuta bussidest.

UC Clermont College (UCC) on meie väikseim ülikoolilinnak, kus on veidi üle 3000 UC üliõpilase, kes õpivad ja kasvavad rahulikus metsases keskkonnas Clermonti maakonnas. Rohkem kui 50 ainulaadse õppeprogrammiga, sealhulgas lennundustehnoloogia professionaalse pilootprogrammiga, mis on ainus lennunduskraad Suur-Cincinnatis, pakub UC Clermont kõiki teile kohandatud ülikoolihariduse eeliseid.

  Sisseastumised

  Uurige, kuidas Cincinnati ülikool muudab teie kolledžikogemuse võrratuks.

  Meie kaunis linnalinnak on koduks silmapaistvatele akadeemilistele programmidele, maailmatasemel õppejõududele ja edukatele koostööpartnerlustele kogu maailmas.

  Cincinnati ülikoolis tulevad õpilased meie juurde edu saavutamise sooviga, me anname neile lihtsalt tööriistad, et silma paista. Õppige, mida tähendab olla Bearcat.

  Bakalaureuseõppe üliõpilased

  Oleme pühendunud teie edule Cincinnati ülikoolis. Pakume rohkem kui 300 peaeriala, mis on loodud selleks, et muuta teie kogemus Bearcati kogemuseks, mis jääb teie juurde kauaks pärast kooli lõpetamist. Lugege lisateavet vastuvõtuprotsessi kohta ja alustage kandideerimist juba täna, järgides allolevat teid kõige paremini kirjeldavat teed.

  • Undergraduate
  • Rahvusvahelised üliõpilased
  • College-Conservatory of Music (CCM)

  Teave...

  • Vanemad ja pered
  • Keskkooli nõustajad

  Magistriõppe üliõpilased

  Cincinnati ülikool pakub üle 350 kraadiõppe programmi ja kraadiõppe programmi. Otsige meie kraadiõppe programme või küsige oma huvipakkuva programmi kohta lisateavet.

  • Miks Cincinnati
  • Rahvusvaheline kõrgkoolide sisseastumine
  • Professionaalse arengu üritused ja võimalused

  Stipendiumid ja rahastamine

  Cincinnati ülikoolis teenetepõhiste stipendiumide jaoks eraldi taotlust ei ole. Teid vaadatakse nende auhindade saamiseks üle veebitaotlusega esitatud volituste ja materjalide põhjal. Kui ülevaatamiseks on vaja lisateavet, teavitavad Cincinnati ülikool ja vastav stipendiumiülevaatusmeeskond teid sellest ja edastavad täiendavaid üksikasju.

  Cincinnatuse stipendiumiprogramm

  Cincinnati ülikooli Cincinnati ülikooli nurgakivi stipendiumiprogramm pakub enam kui 22 miljoni dollari ulatuses taastuvaid stipendiume kõige säravamatele ja lootustandvamatele sissetulevatele esimese aasta üliõpilastele kõigil akadeemilistel erialadel.

  Selle auhinna saamiseks peavad sissetulevad esmakursuslased esitama täidetud avalduse ja nõutavad kaasnevad materjalid oma vanema kursuse 1. detsembriks.

  Darwin T. Turneri stipendiumiprogramm

  Darwin T. Turneri stipendiumiprogramm loodi 1976. aastal, et austada Aafrika-Ameerika üliõpilast, kes oli 16-aastaselt noorim inimene, kes Cincinnati ülikooli lõpetas. Etniliste programmide ja teenuste büroo pakub seda stipendiumiprogrammi, et edendada akadeemilist tipptaset, edendada mitmekesisust ja pakkuda sissetulevatele üliõpilastele juhtimisvõimalusi.

  Selle auhinna saamiseks peavad sissetulevad esmakursuslased esitama täidetud avalduse ja nõutavad kaasnevad materjalid vanema kursuse 1. detsembriks ning vastama täiendavatele kvalifikatsioonikriteeriumidele.

  Vilistlaste pärand ja võrgustiku stipendiumid

  Cincinnati ülikooli vilistlaste stipendiumid antakse kvalifitseeruvatele üliõpilastele, kes on Cincinnati ülikooli lõpetanute järeltulijad (lapsed või lapselapsed), kes on lojaalsed Bearcati või William Howard Tafti annetajad (endised jätkusuutlikud ja elukutselised liikmed), samuti osalevatest UCAA piirkondlikest üliõpilastest vilistlasvõrgustiku alad. Kõik stipendiumipreemiad põhinevad akadeemilistel saavutustel, näidatud teenistusel ja juhtimisel.

  Selle auhinna saamiseks peavad sissetulevad esmakursuslased esitama täidetud avalduse ja nõutavad kaasnevad materjalid oma vanema kursuse 1. detsembriks.

  Riiklik teavitustöö auhind

  Tunnustades Cincinnati ülikooli valitud geograafilistest piirkondadest tulevate üliõpilaste akadeemilisi teeneid, saame anda igal aastal stipendiumiraha.

  Selle auhinna saamiseks peavad sissetulevad esmakursuslased esitama täidetud avalduse ja nõutavad kaasnevad materjalid oma vanema kursuse 1. detsembriks. Lisaks peavad taotlejad olema California, Connecticuti, Columbia ringkonna, Georgia, Illinoisi, Marylandi, Massachusettsi, Michigani, New Jersey, New Yorgi, Pennsylvania, Texas, Virginia või Wisconsini elanik või lõpetanud keskkooli

  Cincinnati ülikooli ülemaailmne stipendium (ainult rahvusvahelised üliõpilased)

  Cincinnati ülikooli globaalne stipendium on mõeldud ainult rahvusvahelistele bakalaureuseõppe taotlejatele. Auhinnad ulatuvad 1000–15 000 dollarini igal aastal ja neid saab pikendada kuni neljaks õppeaastaks.

  Selle stipendiumi saamiseks võetakse arvesse kõiki taotlejaid, kuid parimate taotlejate auhinnasummad põhinevad erinevatel prioriteetsete tähtaegadel.

  Üliõpilaste stipendiumide ülekandmine

  Cincinnati ülikool võib pakkuda endistele kogukonna kolledži üliõpilastele mitmeid stipendiume, mida saab pikendada kuni neljaks akadeemiliseks semestriks (kaks õppeaastaks).

  Stipendiumide saamiseks peavad kogukonna kolledži üleviimise üliõpilased esitama oma sisseastumisavalduse ja ärakirja andmed 1. juuliks.

  Valige kõigepealt Ohio

  Ohio osariik on andnud spetsialiseeritud stipendiume uuenduslikele STEMM-i (teadus, tehnoloogia, tehnika, matemaatika ja meditsiin) akadeemilistele programmidele. Cincinnati ülikooli õppejõudude poolt on valitud mitu ettepanekut, et pakkuda stipendiumiraha ja programmilisi eeliseid Ohio STEMM-i üliõpilaste värbamiseks ja hoidmiseks.

  Nende inseneriteaduste, loodusteaduste, sellega seotud tervise ja matemaatika auhindade saamiseks, keskendudes aktuaariteadustele, meditsiiniteadustele või õendusele, peavad sissetulevad esimese aasta üliõpilased esitama täidetud sisseastumisavalduse ja nõutavad kaasnevad materjalid vanema õpilase 1. detsembriks. aastal. Piiratud auhinnad määravad kindlaks nende akadeemiliste erialade kolledžid.

  Vilistlaste statistika

  Asukohad

  • Cincinnati

   Woodside Drive, 2906, 45221, Cincinnati

  • Cincinnati

   Woodside Drive, 2906, 45221, Cincinnati

  Küsimused