We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Colorado Boulder

University of Colorado Boulder

University of Colorado Boulder

Sissejuhatus

University of Colorado Boulder on vaid 36-st Ameerika Ühendriikide ülikoolide assotsiatsiooni (AAU) 36 avalikust teadusasutusest, mille eesmärk on uute teadmiste positiivse mõju mõistmine.

Alates kümnete põnevate programmide pakkumisest erinevates akadeemilistes valdkondades kuni ühe maailma dünaamilisema teadus- ja innovatsioonikeskuse teenimiseni ning tiheda koostööni sadade avalike teavitustööga kogukondade vahel kogu Colorados ja kogu maailmas, oleme uhked, et aidates oma üliõpilased, õppejõud, töötajad ja partnerid muudavad uued ideed produktiivseteks tulemusteks, mis muudavad elusid.

Meie ülikool on viimastel aastatel käivitanud mitmeid strateegilisi algatusi ja nende keskmes on meie peamine missioon avalike hüvede edendamisel. Selle tähtsa töö kaudu toetame oma ülikooli pikaajalist väärtust tudengitele, õppejõududele, töötajatele, vilistlastele, toetajatele, kogukondadele, eakaaslastele ja demokraatiale, keda me teenime, andes oma rolli ja vastutuse Colorado juhtiva riikliku avaliku teadusülikoolina.

Kui me siseneme akadeemiliste tulevikutegevuse kolmandasse aastasse, suunavad selle põhiteemad ja projektid, mida kirjeldame allpool, meie tööd. Kooskõlas meie strateegilise visiooni ja nõudmistega keskenduvad nad inimestele, sest me kujundame homseid juhte; programmide osas, kui jätkame oma teekonda innovatsiooni tippülikooliks, ning kogu inimkonnale mõju avaldava töö positiivsete tulemuste osas, tugevdades ja täites meie pühendumust avalikkuse huvidele.

CU Boulderi visioon põhineb tema seaduslikul ülesandel riikliku avaliku teadusülikoolina. Colorado põhikirjas määratletakse ülikool kui „laiahaardeline teadusuuringute ülikool, millel on valikulised vastuvõtutingimused. . . pakkuda laiaulatuslikku valikut bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe programme ”, mida praegu nimetatakse Colorado süsteemi ülikooliks.

CU Boulder tunnistab erakorralisi võimalusi, mis on seotud tema rolliga teadusülikoolina, ning hindab ainulaadset tugevust ja iseloomulikke teadusuuringute saavutusi bakalaureuseõppele. Ta on väga teadlik oma vastutusest järgmise põlvkonna kodanike ja juhtide koolitamisel ning avastuste vaimu edendamisel teadusuuringute kaudu. CU Boulder usub tõepoolest, et nii ülikooli lõpetanud kui ka bakalaureuseõppe üliõpilased saavad kasu laiaulatuslikust programmide ja tipptasemel teadustööst, mis iseloomustavad lipulaevaülikooli. Seega on CU Boulderi seaduslik missioon asjakohane täna ja jääb aktuaalseks ka homme.

Asukohad

  • Boulder

    Boulder, Ameerika Ühendriigid

    Küsimused