Keystone logo
University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Sissejuhatus

Tere tulemast Lerneri erinevusse.

100 aastat on Alfred Lerneri ärikool

Võimalus on integreeritud kõike, mida me teeme. Meie pühendumus on pakkuda Teile väga isikupärast klassiruumi, õppekava, rakendusuuringute, mentorluse, varjupaiga, praktika ja erialaste kogemuste kombinatsiooni, mis seab teile väljakutse leida, mida kõige inspireerivad ja täidavad

111678_Keystone_profile2.jpg

Miks Lerner

Õppimise valimine on üks teie elu suurimaid otsuseid. Kui soovite õppida, on sama tähtis.

Lerneril on võimalik ära kasutada võimalusi õppida, uuendada, uurida ja kogemusi saada ühes riigi kõige tähtsamates ärikeskustes. Võimalus on integreeritud kõike, mida me teeme.

On kümneid põhjuseid, miks valida oma äri kraadi jaoks Lerneri kolledž, kuid meie õpilased nõustuvad, et need viis asja otsustasid otsustavalt valida Lerneri:

1. Unikaalsed võimalused

Meie kogemusõppekeskustes on praktilisi õpikogemusi rohkesti, tippfirmade praktikakohtade ajal ja kui õpilased haldavad $ 2 miljoni sinise härja investeerimisfondi. Ja seal on rohkem kui 100 õpinguid välismaal kursused undergrads ja grads.

2. Meie maine

UD ja Lerneri kolledž on akrediteeritud Kesk-Ameerika kõrghariduse komisjoni poolt. Enamik Lerneri äri- ja raamatupidamisprogramme on akrediteeritud ka AACSB Internationali poolt.

3. Teostatud teaduskond

Lerneri teaduskond hoolitseb iga õpilase edu eest. Samuti on nad keskendunud oma valdkonna jaoks olulistele stipendiumitele ja teadusuuringutele ning ettevõtlusharidusele.

4. Ühendused

Te teete karjääri- ja võrgustikuühendusi edukate ärijuhtidega Lerneri 30 000-ndas tugevas vilistlaste võrgustikus ning osaledes praktikavõistlustel, üliõpilasklubides ja tööintervjuul tippfirmadega.

5. Asukoht

Rohkem kui 1 miljon ettevõtet, sealhulgas üle 50% kõigist USAs kaubeldavatest USA äriühingutest ja 64% Fortune 500-st, valivad oma seadusliku kodu Delaware'iks. Delaware'i kohtusüsteem seab pretsedendid kogu USA juhtimises

Kogemuslik õpe

Paljud ärikoolid tunnistavad intellektuaalselt, emotsionaalselt ja professionaalselt - nii klassiruumis kui ka väljaspool seda - arendamise tähtsust, kuid vähesed sobivad Lerneriga praktika, uurimistöö, teenuste õppimise ja muude kogemusõppevõimaluste jaoks.

Ärivõistlused

Lerneri õpilased on harjunud ületama ootusi, alates 2013. aastal PricewaterhouseCoopers'i (PwC) väljakutse võitmisest kuni Philadelphia piirkonna sertifitseeritud finantsanalüütiku instituudi teadusuuringute väljakutse võitmiseni. Hatchi käivitamise rahastamise võistlus ja Carol A. Ammoni konkurss.

Konverentsid

Kuna te teenite äri kraadi, siis loote ka Lerneri korraldatud konverentside, loengute ja seminaride kaudu võrgustiku ja saate perspektiivi. Sõnavõtjate hulka kuuluvad tuntud presidendid ja sageli tsiteeritud teadlased.

111679_Keystone_profile1.jpg

Karjääri ettevalmistamine

Lerneri karjääriteenuste keskuse töötajad ja teenused aitavad teil planeerida tulevikku praktika- ja mentorlusprogrammidega bakalaureuse- ja kraadiõppuritele. Unikaalsed võimalused, nagu näiteks Global Enterprise Technology keelekümbluspraktika ja Graduate Internship Program, seavad Lerneri peale.

Välismaal õppima

Delaware'i ülikool õpib välismaal programmi on esikümnesse rahvas. Lerneri kolledži üliõpilased saavad kasu globaalsest vaatenurgast, kas nad osalevad bakalaureuseõppe programmis, ühe nädala lõpuõppes välismaal või rahvusvahelises praktikas.

Teadusuuringud

Tutvuge õppejõude mentoritena ja nõustajatena ning tehke nendega koostööd mõnes kõige uuenduslikumas ärivaldkonnas. Lerneri uurimiskeskused hõlmavad: rakenduskeskuse keskust

Nõustamine

Lerneri bakalaureuseõppe büroo nõustamine ja kraadiõppe nõustajad MBA ja MS, MS ja Ph.D. õpilased aitavad teil uurida palju võimalusi oma haridus- ja karjäärivõimaluste maksimaalseks kasutamiseks.

Üliõpilasorganisatsioonid

Valige hulgast organisatsioonidest, mis edendavad professionaalset arengut ja loovad teie võrku. Organisatsioonide hulka kuuluvad: Hospitality Club, Financial Management Association, Vähemusettevõtete Üliõpilaste Ühing, Riiklik Musta Raamatupidajate Assotsiatsioon (NABA), Naised ettevõtetes, Blue Hen Investment Club, MBA Student Association ja teised.

Rajatised

Olgu tegemist riskifondide strateegiate simuleerimisega või suurte hotelli konverentside personaliga, viib Lerner teid kaasaegseimate rajatiste keskmesse.

Mitmekesisus, võrdsus ja kaasatus

Lerner on pühendunud ühenduste loomisele ja dialoogide edendamisele, mis toetavad mitmekesisust ja võrdsust.

UD haridusülesanne on pakkuda õppimiskogemusi, mis valmistavad meie õpilasi elama üha mitmekesisemas ja globaalsemas maailmas.

Lerneris tervitame võimalust mõista ja mõista nii jagatud ja ainulaadset tausta kui ka andeid, mida me kõik pakume - õpilased, töötajad, õppejõud ja kogukond. Meie eesmärk on edendada mitmekesisust ja kaasatust kõigis Lerneri elu aspektides. Me liitume oma jõupingutustega, et mitmekesistada algatusi.

Asukohad

  • Newark

    Newark, Ameerika Ühendriigid

    Küsimused