Keystone logo
University of Denver Daniels

University of Denver Daniels

University of Denver Daniels

Sissejuhatus

Pakume kraadiõppe ja bakalaureuse kraadiõppe programme, mis vastavad erinevatele töökogemuse tasemetele, ajakavadele ning erialastele huvidele ja soovidele. Kõik programmid ühendavad äri põhialuste uurimise praktiliste kogemustega simulatsioonide, praktikumiprojektide ja suhtlemise kaudu kohalike, piirkondlike ja ülemaailmsete ärijuhtidega.

Meie õppejõud on riiklikult tunnustatud koolitajad ja teadlased, kes tegelevad ärimaailmaga sügavalt. Nad aitavad õpilastel klassiruumi tunde reaalsetes väljakutsetes lahendada. Meie erakordsed töötajad toetavad igal sammul üliõpilasi, õppejõude, vilistlasi, ettevõtte partnereid, värbajaid, annetajaid ja kogukonda.

Daniels on rahvusvaheliselt tunnustatud sotsiaalsete, keskkonnaalaste ja eetiliste küsimuste integreerimise eest meie uuenduslikesse õppekavadesse. See õppekavaraamistik annab teile vajalikud ressursid ja teadmised, et teadmistega relvastatud ettevõtetesse jõuda ja ärimaailma siseneda. Kõigel, mida tegelikus maailmas teeme, on alus eetikal.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Denver

    South University Boulevard,2101, 80210, Denver

    Küsimused