Keystone logo
© Eva Dang
University of Derby

University of Derby

University of Derby

Sissejuhatus

Intro

University of Derby usume, et midagi on võimalik. Mis laia valikut kursusi sihtasutus, bakalaureuse-ja magistriõppe tasemel, saame aidata teil saada oma karjääri välja suur algus. Me teame, kui oluline on parim õpetamine, ja oleme uhked, et hindame Goldi õpetamise tipptaseme raamistikus; kuid pakume ka palju enamat, kus on mõned parimad ülikooli rajatised riigis, võimalused tööstuse kogemuseks ja praktiliseks õppimiseks, et teha oma õpinguid pärast elu lõpetamist. Oma silmaringi avardamiseks pakume laia valikut võimalusi välismaal õppimiseks, olenemata teie ainest - suurepärane võimalus kogeda teist kultuuri, kohtuda uute inimestega ja lisada oma CV.

Rajatised

Meie peamine ülikoolilinnak on Derby linnas, kus on palju tehnoloogiaid. Ülikool on levinud mitmetes kohtades, meie peamiselt Kedleston Roadilt, kus asub ka meie spordikeskus ja pearaamatukogu, One Friar Gate väljakule, meie spetsialistide õigus- ja kriminoloogiakursuste hoone. Markeaton Street on sinu baas kunstile, insenerile ja tehnoloogiale ning pakub uut STEM-keskust ning eraldi moe ja tekstiili jaoks mõeldud hooneid. Lühike samm siit on kaunilt taastatud Britannia veski, kus saab õppida kunsti-, tantsu-, sotsiaaltöö või loomingulisi väljendusravi.

Kõik meie saidid pakuvad õpiruume ja toidukaupu loengute vahele. Oleme viimase kümne aasta jooksul investeerinud oma rajatistesse 200 miljonit naela, mis tähendab, et saate õppida kõrgtehnoloogilises keskkonnas, sealhulgas mõnevõrra haiglaosakonnas, mitme stseeni kohtuekspertiisikoolitusplatsil ja Bloombergi finantsturgude laboris. .

Seal on tasuta transport Derby kohtade, majutuse ja kesklinna vahel, mistõttu on lihtne liikuda.

Meie Buxton Campus on juhtiv spaa- ja tervisekeskus Peak District'i ääres, mis on üks Ühendkuningriigi kõige aktiivsemaid rahvusparke. Linn pakub ideaalset asukohta meie külalislahkuse, spaa, kulinaarse kunsti, ürituste, turismi ja välikursuste jaoks. Me asume ajaloolises Devonshire Dome'is, mis on varustatud kõike, mida vajate oma oskuste täiustamiseks, sealhulgas kõrge spetsifikatsiooniga köök, restoran ja kohvik ning auhinnatud kommertspäeva spaa.

Chesterfieldis leiate vana ja uue kombineerimise, et luua nüüdisaegne hooldus- ja tervishoiukursuste pakkumine. Oleme endise Chesterfieldi tüdrukute gümnaasiumi muutnud oma õpingute jaoks kaasaegseks ja säravaks aluseks. Selle üksus on tipptasemel Immersive Interactive Simulation Suite, mis paljundab reaalse elu stsenaariume turvalises õpikeskkonnas.

Õpilane elu

Meie aktiivne Üliõpilaste Liit korraldab hulga tegevusi, mis aitavad teil oma aega maksimaalselt ära kasutada. Tere tulemast Fortnight ei anna sulle ühe, vaid kahe nädala lõbus, kui jõuate ülikooli elu.

Klubi ööd ja peod saavad peagi sõpru, samas kui väljas kinod ja avatud ööd pakuvad midagi veidi tagasihoidlikumalt. Sport on konkurentsivõimelisel või sotsiaalsel tasemel ning ühiskonnad hõlmavad mitmeid akadeemilisi teemasid, hobisid ja muid huve. Samuti on liit esindatud ja toetanud teid kogu ülikooli ajal.

Derby's on elav ja kompaktne kesklinn, kus on palju kohti süüa ja juua. Olemas on kinod, kunstikeskus ja hea valik meelelahutust, ööklubidest kuni põgenemisruumideni, trampoliinikeskusesse, jõuluvööndisse, bowlingusse ja sisebasseini. Kui sa armastad kauplust, on siseruumides asuvas Intu kaubanduskeskuses hea valik tänavate kauplusi, samas kui ajaloolisel katedraali kvartalil on mõned individuaalsed butiigid ja spetsialiseeritud kauplused.

Buxton on vaiksem linn ja suurepärane koht väljasõiduks, täiuslik, kui sa armastad kõndimist, ronimist, jalgrattasõitu või kanuusõitu. See on tuntud ka oma kunsti- ja kultuurielu poolest, populaarse suvekunsti festivaliga mitmete ürituste hulgas. Seal on hea valik kauplusi, baare ja restorane, kuid see on vaid lühike reis Manchesteri eredatesse tuledesse, kui sa tahad suurt ööbimist - nii saad siin mõlema maailma parimad.

Avatud päevad

Soovime teid tervitada avatud päevale. See on parim viis näha ülikooli enda jaoks ja küsida kõiki neid küsimusi, mis teil on kursuse, linna ja ülikoolilinnakute kohta. Saate võtta ülikooliekskursiooni jooksvate õpilastega, rääkida teemal, mida soovid õppida, kohtuda õpilaste ja töötajatega, kes saavad teile öelda, mida siin siin õppida sooviks ja külastage meie majutust. Nõuanded on välismaal taotlemise, rahastamise ja õppimise kohta, samuti juurdepääsukursused, online-uuring ja muud võimalused.

Avatud päevad toimuvad aastaringselt - üksikasjad leiate meie veebisaidilt.

Asukohad

  • Derby

    Kedleston Road (4,515.61 mi), DE22 1GB, Derby

Küsimused