Keystone logo
University of Eastern Finland Fotonika magister
University of Eastern Finland

Fotonika magister

Joensuu, Soome

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Sep 2025

EUR 8000 / per year *

Ülikoolilinnakus

* õppeaasta kohta. Pakume heldeid õppevabastusi, mis on kuni 70% aastasest õppemaksust

Sissejuhatus

Fotoonika magistrikraad on kaheaastane programm, mida õpetatakse inglise keeles University of Eastern Finland Fotoonika Instituudis, Joensuus, Soomes. Magnetikraad fotoonikas pakub silmapaistvaid oskusi, mida on vaja rahvusvahelises karjääris optikas, fotoonikas ja sellega seotud valdkondades. Programm hõlmab kõiki olulisi aspekte alates teooriast kuni praktilise tööni maailmatasemel rajatistega laborites. Haridus põhineb osakonna kvaliteetsel fotoonika uurimisel. Meie lõpetajad leiavad tööd tehnoloogiaspetsialistide, teadlaste ja projektijuhtidena fotoonikatööstuse arendusorganisatsioonides ja teadus- ja arendustegevuse osakondades.

Üliõpilastele, kellel on kohustus maksta õppetööd, pakutakse laiaulatuslikku stipendiumikava.

Soome on turvaline, puhas ja tehnoloogiast juhitud riik, mis Euroopa Liidu liikmena edendab aktiivselt demokraatiat, õigusriiki ja inimõigusi. Soomes on üks kõrgeimaid elatustasemeid maailmas ning riiki tuntakse kui üht globaalset heaolu oskusteabe ja kaasaegse tehnoloogia liidrit. Soome haridussüsteemi kõrge kvaliteet on rahvusvaheliselt tunnustatud.

Kes peaks kohaldama?

Lõpetajad, kes otsivad väljakutseid optika ja fotoonika vallas ning kellel on bakalaureusekraad või samaväärne füüsika, optika, fotoonika, füüsika- ja inseneriteadused ning kellel on ulatuslik füüsika põhiharidus või muu programmiga seotud distsipliin, mis hõlmab füüsika valdamist ja matemaatika.

Uuringud

Magistrikraad (M.Sc.) Photonics on kaheaastane täiskoormusega õppeprogramm. Magistrikraad koosneb 120 ainepunkti üliõpilastest, fotonikast. Üks ECTS-krediit vastab 25-30 töötundile.

Õppimise eesmärgid

Fotonika magistrikraadi eesmärk on anda üliõpilastele kaasaegse optika ja fotoonika alal head teadmised nii teoreetilisel kui ka eksperimentaalsel tasemel. See sisaldab võimet mõista optilisi nähtusi, optiliste süsteemide kujundamist ja analüüsi, fotooniliste struktuuride valmistamismeetodeid ning fotoonikas teadusliku ja tehnilise suhtlemise võimet. See kõik annab võime töötada fotoonikaga seotud ettevõtetes eksperdi ja arendajana ning jätkata doktorikraadina. fotoonikaõpingud. Haridus põhineb osakonna kvaliteetsel fotoonika uurimisel.

Kraadistruktuur

  • Kursused ja laboratooriumid 90 ECTS
  • Magistrikraad 30 ECTS

Kokku 120 EAP

Uuringud koosnevad järgmistest moodulitest:

  • Üldised uuringud on aluseks edasistele uuringutele.
  • Põhikursused annavad valguse ja kerge aine vastastikmõjule põhimõttelise aluse.
  • Laboripraktikad sisaldavad suures osas fotoonikas töötamise praktikat.
  • Lained ja hajumine koosnevad kaasaegse valguse leviku ja hajumise teemadest.
  • Valgus ja Materjal kontrollivad kergete ainete interaktsiooni mikroskoopilisel tasandil.
  • Näidikud, värvid ja rakendused tutvustavad optikaga seotud eriteemasid.
  • Magistritöö on teie enda suur projekt.

Õppekava

Ideaalsed õpilased

Kooli kohta

Küsimused