Keystone logo
University of Education Freiburg

University of Education Freiburg

University of Education Freiburg

Sissejuhatus

Ülikooli haridus, Freiburg (saksa keeles: Pädagogische Hochschule või PH lühikese) asutati 1962. aastal ja sai ülikooli staatuse 1971. aastal. See on suurim kuuest ülikoolid Haridus liidumaa Baden-Württemberg, mis on tuntud kogu Saksamaa kvaliteetse oma hariduse.

Hetkel on 250 akadeemilise personali ja mõned 5100 üliõpilast Freiburg University of Education. Oma laia valikut bakalaureuse- ja magistriõppe kursuste koos õpetajakoolituse programmide Ülikool pakub suurepärast teaduspõhine esimese astme kvalifikatsioon ja täiendkoolitust täiendab suur osa professionaalselt kaasas praktiline ja taotluse põhinev mooduleid. Üleminek riigieksam Bologna struktuuri tähendab, et ülikooli haridus nüüd teeb tihedat koostööd Albert Ludwigi Ülikooli Freiburg. Uus Freiburg Täpsem Center of Education (FACE) on foorum koostööst õpetajakoolituse ja on tähelepanu keskmes kõigi võtmeisikute. FACE ühendab õpetajate alushariduse Praktika ja täienduskoolitus, haridusuuringute ja kvaliteedi tagamine. FACE online campus pakub tulijatele õpetajakutse kõik kõige olulisem teave, reforme ja võimalusi, et vahetada mõtteid ja seega ruumi arendama oma identiteeti.

See koostöö tähendab, et ülikooli haridus hõlmab Õpetajahariduse kõikidel: alg-, kesk- 1 ja teisene 2. Veelgi enam, sageli ülikooli rahvusvaheliste / keeled ja matemaatika / loodusõpetus profiili toimib määrav tegur valides Freiburg Ülikool.

Peamised akadeemilise keskenduda valdkondadele

Kultuuride ja piiriülese kursused Research rõhuasetusega Euroopa

See fookus koosneb laias valikus bakalaureuse-ja kraadiõppe kursused, samuti tuntud uurimisprojektid, et täielikult ja süstemaatiliselt ära Freiburgi asukohaeelis.

Rõhk matemaatika / loodusteaduste teadus-ja õppetöö

See fookus hõlmab paljusid erinevaid kursusi samuti mitmed huvitavad teadusprojektide juhivad ülikooli. Lisaks erinevate keemia, füüsika, geograafia ja matemaatika "Classroom" valmistada õpilasi piisavalt oma tuleviku (praktiline ja eksperimentaalne) ülesandeid. Siingi teooria ja praktika on tihedalt seotud: eksperimente klassides, näiteks osana NAWIlino projekti anda õpilastele ülevaate igapäevaelus õpetaja. Kaasamine aktuaalne teadusprojektide annab mulje sellest, mida tähendab õppida avastanud: näiteks ELi projekti mascil (uurimis- ja avastus põhinev klassis) või projekti MATHElino (teadus õppida protsessi lasteaialastele ja algklasside lastele ).

Muud omadused Freiburg Ülikool

Suunatud edendamine noorte teadlaste

Erinevad PhD programmid ja suur hulk teisi (Euroopa) teadusprojekte edendada mitmesuguseid noorte teadlaste. Peale programmi eespool mainitud, need hõlmavad teadusuuringute programmi "Õppe teadmistepõhises ühiskonnas", "Task põhinev õppimine ja õpetamine" ja "Olles võimeline selgitama". Kokku Ülikooli jookseb u. 90 teadusprojekte. Nõnda Freiburgi ülikooli haridus võtmepositsioon jooksul Baden-Württemberg edendamisel noorte teadlaste.

Rohkem kui õppimine

Lõpuks Ülikooli uhke võrdselt ambitsioonika ja mitmekesine kultuuri ülikooli elu. Ülikool pakub mitmeid võimalusi loominguliseks tegevuseks: Ülikooli koori, orkestri bigbänd, spordiüritused, kirjandus- töökoda, draama rühmad saksa, inglise ja prantsuse keeles, ja ülikooli raadiojaama, kui nimetada vaid mõned.

Asukohad

  • Freiburg

    Pädagogische Hochschule Freiburg University of Education Kunzenweg 21 , 79117, Freiburg

    Küsimused