Keystone logo
University of Evansville

University of Evansville

University of Evansville

Sissejuhatus

University of Evansville

1854. aastal asutatud University of Evansville on kogu maailmas tunnustatud rikkaliku akadeemilise tipptaseme traditsiooni ja elava ülikoolilinnaku kogukonna eest. Kuna UE on üks vähem kui 50 ülikoolist maailmas, mis on määratud Ashoka Changemakeri ülikoolilinnakuks, inspireeritakse ja julgustatakse UE üliõpilasi looma positiivseid muutusi ja muutma oma kogukondi. UE pakub rohkem kui 75 õppevaldkonda ja mõjukaid välismaal õppimise kogemusi, võimaldades õpilastel arendada oskusi, teadmisi ja enesekindlust edukaks ja täisväärtuslikuks tulevikuks.

BestCollegeReviews.org poolt hinnatud välismaal õppimise programmiks nr 1 pakub UE semestri pikkust välismaal õppimise kogemust Harlaxtoni kolledžis, mis asub Inglismaal Granthami linnas. Üliõpilased saavad jätkata oma UE kraadi omandamist, saades kaasahaaravatest kogemustest ja kultuuridevahelisest õppimisest selles maakohas, Victoria ajastu mõisas.

Missioon ja põhiväärtused

Missiooni kirjeldus

Võimaldamaks igal õpilasel kriitiliselt mõelda, vapralt tegutseda, vastutustundlikult tegutseda ja muutuvas maailmas mõtestatult elada.

Põhiväärtused

Terviklikkus
Edendame akadeemilist ja isiklikku ausust, et luua usalduskultuur. Akadeemiline ausus algab kõigist üliõpilastest, kes lubavad kinni pidada meie aukoodeksist, ja laieneb õppejõududele, personalile ja administratsioonile, kes peavad kinni meie käitumisjuhendist. See kulmineerub professionaalsuse, läbipaistvuse ja austusega igas suhtluses. Isiklik puutumatus hõlmab teadlike, eetiliste otsuste tegemise ning teiste ideede, õiguste, piiride ja uskumuste austamist. Iga meie kogukonna liige on vastutustundlik ja valmis tegutsema vastutustundliku maailmakodanikuna.

Innovatsioon
Tunnistame interdistsiplinaarse meeskonnatöö, loominguliste probleemide lahendamise, ülemaailmse keelekümbluse ja kodu- kui välismaal õppimise kogemuste väärtust. Mõistame ebaõnnestumisest õppimise väärtust. Meil on vabadus, paindlikkus ja motivatsioon luua kogemusi, mis aitavad meie õpilastel kriitiliselt mõelda ja vapralt tegutseda. Meie kogukonna igal liikmel on väljakutse leida uudseid lahendusi tänapäevastele probleemidele ja saada edusammude katalüsaatoriks.

Intellektuaalne uudishimu
Püüame arendada elukestvaid õppijaid. Tutvustame õpilastele mitmesuguseid ideid, mis teravdavad olemasolevaid huve ja äratavad latentseid. Me kutsume õpilasi üles oma meelt sirutama, toetades samal ajal tugevat õppejõudude kaasamist. Teadusuuringud, kogemusõpe ja kogukonna teavitamine edendavad intellektuaalset uudishimu, samal ajal kui kokkupuude uute ideede ja tehnoloogiaga avardab meie õpilaste maailmapilti ja võimalikku.

Kaasav kogukond
Väärtustame avatust ja koostööd ning tunnistame, et kaasamine viib isikliku kasvu juurde. Meie pühendumus kultuuride ja vaadete mitmekesise mitmekesisuse aktiivsele edendamisele peegeldab neid omadusi, mis on vajalikud arenevas globaalses ühiskonnas. Ülikool demonstreerib kaasatust ja saab sellest kasu, tervitades kõiki.

Haridus kogu inimesele
Me kasvatame intellektuaalset, kõlbelist, sotsiaalset, füüsilist, emotsionaalset ja vaimset heaolu kaasamise ja avastamise kaudu. Väärtustame vabade kunstide, teaduste ja kutseõppe programme kui intellektuaalse ja isikliku kasvu teed ning julgustame teadmiste integreerimist distsiplinaarsete ridade vahel. Edendame kaasamist organisatsioonidesse, programmidesse ja kogukonda kui isikliku arengu jaoks hädavajalikku. Pakume üksikisikutele võimalust uurida nende maailma, sõnastada nende väärtused ja arendada iseloomu, mis on vajalik tähendusliku ja otstarbekohase tervisliku elu elamiseks.

Visiooniaruanne

University of Evansville ülikooli - Kesk-Läänemere juhtivat eraülikooli - tunnustatakse riiklikult üliõpilaste isiklike ja ametialaste kompetentside arendamise, kriitiliste ja loominguliste mõtlejate kasvatamise ning eetiliste, ülemaailmsete kodanike, kes on valmis arenema keerukuse ja muutuste maailmas, arendamiseks. Me saavutame selle, meelitades ja hoides tagasi andekaid ja motiveeritud õpilasi, kellel on edu mitmekesises, toetavas ja jätkusuutlikus keskkonnas.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Evansville

    1800 Lincoln Avenue, 47722, Evansville

    Küsimused