We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University of Florence

University of Florence

University of Florence

Sissejuhatus

University of Florence pärineb 1321. aastal Firenze Vabariigi poolt loodud Studium Generale'ist. Sellel on olnud väga kuulsad teadlased (Galileo Galilei) ja professorid ning kaks viimast Itaalia peaministrit (Giuseppe Conte ja Mario Draghi). Alles 1923. aastal sai ülikool aga oma tegeliku nime ja muudeti kaasaegseks laiaulatuslikuks ülikooliks oma 21 osakonna ja 10 kooliga.

Unifi pakub 127 bakalaureusekraadi, 57 magistrikraadi, 9 pikaajalist kraadi, 24 doktoriõppe programmi ja üle 50 spetsialiseerumiskooli. Nendest programmidest on üle 40 rahvusvahelised: 10 õpetatakse inglise keeles ja 31 topelt- või ühiskraadiga. Enamikus kraadiõppekavades pakutakse inglise keele kursusi.

Unifi on Erasmuse üliõpilaste jaoks üks populaarsemaid ülikoole (üle 900 sissetuleva aastas) ja kuulub Euroopa ülikoolide liidu EUniWelli. Võrgustik on määratlenud neli peamist uurimis- ja õpetamisvaldkonda, mis on tihedalt seotud ÜRO säästva arengu eesmärkidega.

University of Florence on üks olulisemaid Itaalia avalik-õiguslikke ülikoole ja sellel on tugev rahvusvaheline kutse. See soodustab koostööd akadeemiliste ja teadusasutustega üle kogu maailma ning tervitab välisõppejõude, teadlasi ja üliõpilasi, et edendada kultuuri ja teaduse rahvusvahelistumist. Sel eesmärgil edendab ülikool oma osakondade ja koolide kaudu kõrgelt kvalifitseeritud külaliste külalislahkust üle kogu maailma.

Lisaks pööratakse traditsiooniliselt erilist tähelepanu koostöösuhete arendamisele välisülikoolidega ja rahvusvahelistumise protsessile, millest on saanud ülikoolielu strateegiline ja domineeriv aspekt teaduse, õppetöö, õppeprogrammide korraldamise ja mobiilsuse vallas. õpetajad, teadlased ja üliõpilased.

Nendel põhjustel kvalifitseerub University of Florence rahvusvaheliste külaliste jaoks üheks privilegeeritud sihtkohaks.

Tere tulemast teenus

Welcome Service aitab rahvusvahelistel üliõpilastel, doktorantidel, stipendiaatidel, teadlastel ja professoritel, keda University of Florence konkreetsete Euroopa või rahvusvaheliste projektide raames võõrustab, leida linnas sobivat majutust.

Welcome Service saab broneerida külalisi ülikooli eluruumides ja teistes kohalikes majutusasutustes ning pakub majutuse leidmiseks teavet veebiplatvormidel.

Õppimine Firenzes

Sada nelikümmend kuus kraadiõpet (esimene ja teine tase ning üheastmeline), millest 15 on inglise keeles, jaotatud 10 kooliks, kokku on registreerunud umbes viiskümmend üks tuhat inimest, kellest veerand on pärit väljastpoolt piirkonda . University of Florence on suur ülikool, kus on väga lai valik kursusi, mis hõlmavad kõiki ainevaldkondi. Firenzes lõpetab igal aastal üle üheksa tuhande lõpetaja. Pealegi on Almalaurea andmetel Firenze koolilõpetajate protsent, kes töötab aasta pärast lõpetamist, üle riigi keskmise.

Viisanõuded

Sisenemisprotseduurid varieeruvad olenevalt taotleja kodakondsusest, elukohariigist, reisi eesmärgist ja viibimise pikkusest.

Üksikasjaliku ja täpsema teabe saamiseks külastage ülikooli veebisaiti:

 • Rahvusvahelised üliõpilased
 • Doktorandid
 • Rahvusvahelised akadeemikud

Enne Itaaliasse lahkumist soovitame tungivalt konsulteerida vastavate ametiasutuste veebisaitidega või büroodega, et saada täielikku, ametlikku ja ajakohastatud teavet.

Stipendiumid ja rahastamine

University of Florence akadeemilise karjääri tegemiseks rahalise abi saamiseks on mitu võimalust.

Soodustused ja rahaline toetus üliõpilastele

 • Poole kohaga töökoht
  Ametikohtadele raamatukogudes, muuseumides ja teistes ülikoolide teeninduskeskustes
 • Toetused juhendamistegevuseks
  Pakkuda üliõpilastele akadeemilist tuge
 • Maksude ja lõivude tagasimaksed ja muud rahalised hüved
  Pakutakse spetsiaalsete riiklike ja Euroopa huvidega programmide jaoks, et edendada registreerumist
 • Rahvusvahelise kaitsega õpilased:
  Juurdepääs ja tugi varjupaika ja rahvusvahelist kaitset taotlevatele üliõpilastele
 • Ülikooli koridorid pagulastele – projekt UNICORE
 • DSU Toscana (link välisele veebisaidile)
  Avalikud üleskutsed olid seotud ülikoolihariduse õiguste piirkondliku agentuuri DSU pakutavate üliõpilaste stipendiumidega. Menetlus väljaspool EL-i üliõpilastele

Õpilaste iseloomustused

Asukohad

 • Florence

  Piazza di San Marco, 4, 50121, Florence

Küsimused