Keystone logo
University of Flores

University of Flores

University of Flores

Sissejuhatus

UFLO asutati 1995. aastal eesmärgiga koolitada kodanikke, spetsialiste, tehnikuid ja teadlasi, kes integreerivad oma praeguse distsipliini sotsiaalsete ja keskkonnavajadustega. Ta juhib oma tegevust globaalsest vaatenurgast lähtudes kohalikest ja piirkondlikest vajadustest.

Lõplik heakskiit: 15. septembril 2015 University of Flores , mida esindas rektor Mg. Nestor Blanco sai lõpliku heakskiitmise määruse seadusega 24 521 kehtestatud tingimustel. Seega toonane rahva president Dra. Cristina Fernández de Kirchner esitas rektorile riikliku täidesaatva riigivõimu dekreedi nr 1889 aktiga, mis toimus Argentina naiste kaheteistkümneaastases saalis, erinevate teadete ja haridusega seotud projektide esitamise raames.

Täna on ülikoolil kaks asukohta, kus toimub koolitus, innovatsioon ja ülekandetegevus. Buenos Airese peakorter paikneb neljas hoones: kolm Buenos Airese naabruses Flores ja lisa Buenos Airese provintsis Bella Vista linnas. Comahue piirkondlik peakontor asub Río Negro provintsis Cipolletti linnas.

Asukohad

  • Caballito

    Rivadavia,5741, C1406, Caballito

    Küsimused