Keystone logo
University of Fort Hare

University of Fort Hare

University of Fort Hare

Sissejuhatus

uni

Nägemine

Elavat, õiglane ja jätkusuutlik Aafrika ülikool, pühendunud õpetamise ja teadustöö kvaliteedi teenistuses oma õpilastele, teadlased ja laiema kogukonna.

Missioon

Et pakkuda kvaliteetset haridust rahvusvahelistele standarditele, mis aitavad kaasa teadmiste edendamine, mis on sotsiaalselt ja eetiliselt asjakohased ja kohaldatavad tehnoloogilised ja sotsiaal-majanduslikule arengule meie rahva ja kogu maailmas.

Väärtused

 • Ausus - austama ja kinnitavad väärikust, võrdsus, vabadus ja rikkalikku kultuurilist mitmekesisust kõikidel inimestel alusena rahu ja sotsiaalse õigluse, tõe otsimine, intellektuaalne ausus ja avatus ideedele.
 • Excellence - olla tunnustatud rahvusvahelise keskus tipptaseme, mis on nii juurdunud oma keskkonda ja tundlik väljakutseid inimkonna areng, ning edendada kultuuri õpetamise ja õppimise ja teadusuuringute tipptaseme Ülikooli põhilise miinimumnõue elu kuni nõude olemise ala teadmisi põlvkond.
 • Innovatsioon - Keskenduda väljakutseid uute infotehnoloogia, teabe haldamise süsteemid ja protsessid ning võimalusi innovatsiooniks. Ja teha seda ettevõtlikud, et kasu saavad ülikooli ja inimkonnale.
 • Eetika - saavutamine kõrgeima professionaalse ja eetiliste standardite õpetamise, õppimise, uurimistöö, kogukonna kaasamise ja juhtimine.
uni

strateegilised eesmärgid

Õpetamise ja õppimise, uurimistöö ja kogukonna kaasamise;

See strateegiline eesmärk keskendub lai sotsiaalne visioon, mis on vajalik, et säilitada ülikooli rahvusvahelise keskus tipptaseme, mis on nii juurdunud oma keskkonda ja tundlik väljakutsetele inimese arengut; imperatiiv elustada kultuuri õpetamise ja õppimise ja teadusuuringute tipptaseme Ülikooli põhilise miinimumnõue elu kuni viimase väiteid saidi teadmiste genereerimise ning selleks, et oleks võimalik võrrelda sarnaste institutsioonidega mujal maailmas; ja peamine ülesanne tänapäeva Aafrika ülikooli ja muu-seos selle missiooni ja laiaulatusliku ootused sotsiaalse vastutuse Ülikooli kogukondade ta teenib. Samuti keskendub tutvumise uusi tehnoloogiaid, mis võiks hõlbustada õpetamise ja õppimise ja uurimistöö.

Parandada Student Kogemus:

See strateegiline eesmärk on pistmist juhtimise kogemus üliõpilaselu Ülikoolis, et kriitiline, tegeleb kodanike ja asjakohaselt kvalifitseeritud lõpetajate lahkuda University of Fort Hare. See keskendub haldus, elamute, spordi-, kultuuri- ja sotsiaalsete tugisüsteemide õpilastele.

Ehitamine Service Kultuur:

Seda eesmärki on kavandatud tagamaks, et eetilised printsiibid teenuste ja eetose teenuse kvaliteedi levimist ülikooli kultuuri, õpilaste, personali ja huvigruppidega; samuti Suurem tõhusus haldus- ja juhtimissüsteemide, et toetada esmane protsesse.

Optimeerida Multi ülikoolis mudel:

Seda eesmärki tutvustab 'planeedid viimine "mudeli optimaalne mudel meie multi-campus ülikoolis; ja kirjeldab, kuidas me kavatseme võimendada tugevaid ja strateegilise nišše iga meie kolm ülikoolilinnakud, tagades samas samaväärsuse staatus ja koordineerimine kogu geograafilises ruumis.

Rakmed Technology Tõhusalt:

See eesmärk keskendub väljakutseid uute infotehnoloogiate poolest investeeringuid, mis on vaja teha, teabe haldamise süsteemid ja protsessid ning võimalusi innovatsiooniks.

Inimressursside arendamiseks:

Seda eesmärki on umbes värskendav - või võib-olla uuesti läbirääkimiste - psühholoogiline ja arendustöö leping meie töötajad. Meil on ka vaadata meie mudelid ja juhtimist ning parandab oluliselt meie haldussuutlikkust ja võimekust. Juhid peavad võtma vastutuse juhtimise ja abipersonali, et üleminek uuele tasakaalu tegevusi, arvestades uusi mudeleid õpetamise ja õppimise ja planeerimine personal peab andma selle mudeli. Samuti peame sisendavad kindel, kuid kaastundlik kultuuri individuaalse ja kollektiivse vastutuse; ja tugevdada töötajate ootused juhitakse kooskõlas selle tegevuskava.

Saavutada rahaline elujõulisus ja jätkusuutlikkus:

See võimaldaja on mures jätkusuutliku rahastamise baasi Ülikool; ja tagada, et suurus ja kuju Ülikool on nii elujõuline ja toetab oma strateegilisi eesmärke.

Kokkuvõttes Ülikooli keskendub ümberkujundamise kõrgharidus, hea valitsemistava ja aruandekohustuse ning selle sotsiaalse vastutuse funktsiooni järgmiseks perioodiks. Samuti rõhutavad tehnoloogiaarenduse ja luua jätkusuutliku rahastamise baasi.

uni

Harta eetilised põhimõtted ja väärtused

Preambul: "In lumine tuo vide bimus luumenit" - "Su valgus näeme valgust"

Ülikool Fort Hare tunnistab, et iga institutsioon või kogukonna lõpuks reguleerivad normid, väärtused ja veendumuste süsteemi, mis peegeldavad eristuv identiteet, traditsioonid ja suund. Ülikool on seisukohal, et teadmised on positiivne jõud ainult siis, kui integreeritud väärtusi ja et see peaks andma toitev kontekstis tugev eetiline normide ja põhimõtetega. Puudumisel sellised väärtused, teadmised võiks olla hävitav jõud.

Käesoleva hartaga Seepärast kujutab otsustavat väärtuse raames, mis määratleb eetose Ülikooli Fort Hare. See suunab ülikooli visiooni, missiooni, strateegilised eesmärgid ja strateegilised eesmärgid. See toimib lähtekoht kõigile oma akadeemilise ja administratiivse poliitika, programmide ja protseduuride ning see seondub kogu ülikooli kogukonna poolt jagatud eetilisi põhimõtteid ja väärtusi. Harta on seotud meie õigused ja kohustused, nagu Fort Harians seoses omavahel laiemale ühiskonnale ja keskkonnale. Lõppkokkuvõttes eesmärk on inspireerida kõiki inimesi elama aadel, väärikuse ja aktiivne südametunnistus.

Ülikool Fort Hare alati tiigel, kus paljud kriitilise ideid Lõuna-Aafrika demokraatia, vabadussõjas, leppimine ja andestus idandatud, arendada ja tugevdada ja lõpuks kajas üle kogu riigi, Aafrika mandri ja kogu maailmas. Harta seetõttu loomulikult resoneerib põhimõtteid ja väärtusi, mis on aluseks vabadus harta, Lõuna-Aafrika põhiseaduse ja Bill of Rights.

The Fort Hare harta on välja kasvanud kaasava arengu protsessi kaasatud kogu ülikooli kogukonnas.

See pakub kõigile oma liikmetele eetilised põhimõtted ja väärtused on loetletud allpool, et juhtida meid meie avastusretk, uurimise ja realiseerimine meie intellektuaalse ja ainulaadne inimese potentsiaali. Ilma sellise eetikakoodeksit õpetamine, õppimine, teadusuuringud ja üldkasuliku on vähe väärtust.

Ülikool Fort Hare ühendus on:

 • Inspireerituna pärand ja ülikooli panus on tehtud juhtimisel vabadussõjas ja teenuste inimkonnale;
 • Nõustudes, et mõistes hariduse hulka realiseerimise meie inimkonna kui ka meie kohustus ise, pere ja kogukonna;
 • Tunnistades, et tõe otsimine ja teadmisi, ülikooli, kui kõrgkool, säilitab kõik, mis ta teeb jäägitult keskenduda tipptase;
 • Kinnitades, et hariduse võtmerolli on sisendada õpilastele austuse, sallivuse ja sotsiaalse vastutuse keskkonnas akadeemilise vabaduse, dialoog, sõprust ja mõistmist.
uni

Ülikool Fort Hare Ühendus nõustub nimetatud harta ning kohustub elades ja edendada põhimõtteid ja väärtusi loetletud allpool:

tegutsemispõhimõtetele

 1. Selleks, et tagada üldiste väärtuste, õigluse, aususe, distsipliini, armastus, headus, mitte-vigastusi ja mure heaolu teistega toimib allikas meie mõte, kõne ja tegevuse.
 2. Austada ja kinnitavad väärikust, võrdsus, vabadus ja rikkalikku kultuurilist mitmekesisust kõikidel inimestel alusena rahu ja sotsiaalse õigluse.
 3. Et pühenduda tõe otsimine, intellektuaalne ausus, avatus ideedele ja tippsaavutusi saavutamiseks kõrgeima professionaalse ja eetilisi standardeid õpetamise, õppimise, uurimistöö ja üldkasulikku tööd.
 4. Toetada ja julgustada ettevõtmine akadeemilise edu on kriitiliselt seotud püüdlemine üha süvenev väljendab meie inimkonna.
 5. Et säilitada ja au väärikalt Ülikooli, et säilitada oma pärandit, vaimu ja vara ning jälgida oma põhikiri, eeskirjad ja määrused, samuti riigi seadused.
 6. Et julgustada orientatsiooni kujutlusvõimega, koostööl, probleemide lahendamise ja ettevõtliku mõtlemise probleemide lahendamisel, et meie ees.
 7. Nagu töötaja, olla vastutustundlik, hooliv mentor kõigis meie suhetes õpilastega ning üksteisega.
 8. Et ei diskrimineeri otseselt või kaudselt sünni, rassi, nahavärvuse, rahvuse, etnilise või sotsiaalse päritolu, soo, vanuse, haiguse või puude, keele, kultuuri, poliitiliste või muude veendumuste, usu, südametunnistuse, usk, perekonnaseisu rasedus või seksuaalse sättumuse alusel.
 9. Et olla kunagi teadlik vajadusest arendada vastutab suhteid maa ja mõista meie kriitilist rolli kaitsta ja säilitada see tulevaste põlvede jaoks.
 10. Et tegeleda hariduse ja teaduse, mis vastutustundlikult rakendada kasu kõikide teaduste jaoks heaolu inimkonnale, olles teadlik kahju omane vastutustundetu kasutamine teadmisi.

Asukohad

 • Alice

  Ring Road , 5700, Alice

Küsimused