Keystone logo
University of Fribourg - Department of Medicine

University of Fribourg - Department of Medicine

University of Fribourg - Department of Medicine

Sissejuhatus

Ülikooli Fribourg on koht, kus õppimine, teaduse, tööhõive ja ürituste kõik juhtub korraga. Selle uuendusliku jõud muudab oluliseks tulija äriregistrisse ja kultuurielu piirkonnas. Kuna üliõpilasi ja teadlasi iga osa Šveitsi ja üle kogu maailma on kujundanud elu kakskeelses linna Fribourg, sest see asutati aastal 1889. Selle laia muidugi pakkumisi, koos mugav suurus, teevad University of Fribourg koht, kus interdistsiplinaarne ja isiklike kontaktide on selleks päevaks.

Mitmekeelne ja isikliku Ülikooli Fribourg viit teaduskondades, kus inimesed õpivad, õpetavad ja teadus. Need on Kunst ja humanitaarteadused, loodusteadused, Majandus- ja sotsiaalinstituut, Law ja teoloogia. Nagu ka need on olemas mitmeid interdistsiplinaarseid instituudid ja tippkeskuste. Umbes 10.000 üliõpilast bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe saada esimese klassi isiklikku toetust üle 800 professorid, õppejõud ja teadustöö assistendid. Isiklikud kontaktid õppimise ja õpetamise Suurt rõhku pannakse otsekontaktid õppejõudude ja üliõpilaste sest usume, et see on optimaalne viis edasiarendamiseks iga.

Kakskeelne uuringud: Euroopas ainulaadne Kuna ainus kakskeelne ülikool Šveitsis, University of Fribourg pakub laia valikut kursusi õppima prantsuse, saksa või nii. On ka mitmeid kursusi rahvusvahelise aspekt, mida pakutakse inglise keeles. Keeled on mitte ainult uuritud siin, kuid need on osa igapäevaelust Ülikooli kogukonnas.

Tippkeskused Oma töö tippkeskuste ja uurimisprojekte, meie pühendunud teadlased pidevalt kaasa laiendades silmaringi teadmisi kõigis valdkondades. Seejuures nende tähelepanu on pidevalt keskendunud lahendada ühiskonna praegustele ja tulevastele väljakutsetele. Ülikooli Fribourg naudib ka hea rahvusvahelise maine teadus. Peale arvukate uurimisprojektide rahastab SNSF Ülikool võõrustab riiklik keskus pädevus teadusuuringute (NCCR), samuti erinevaid interdistsiplinaarsete keskuste Research.

Ülikoolilinn "par excellence" Liikmed Ülikooli kogukond pärit 110 riigis ja teha Fribourg oma 40.000 elanikuga ülikoolilinn "par excellence". Peale kahte peamist asukohad Miséricorde ja Pérolles, seal on palju muid Ülikooli hoonete levib üle kogu linna.

Distantsid on lühikesed, nii et kogu Fribourgi muutub, nagu ta oli, üks campus. Kombinatsioon keskaegse pärandi ja selle animeeritud üliõpilaselu ilmutab võrreldamatu võlu selles linnas hertsogite Zähringen.

Asukohad

  • Fribourg

    University of Fribourg Av. de l'Europe 20 CH-1700 Fribourg, , Fribourg

Programmid

    Küsimused