Keystone logo
University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

University Of Genoa (Università Degli Studi Di Genova)

Sissejuhatus

AJALUGU

1471. aastal annab Genova Vabariik tänu paavst Sixtus IV Bullile kraadi. 1670. aastal asutati jesuiitide ülikool ja Prantsuse impeeriumi all ühendatakse see Pariisi keiserliku ülikooliga. Pärast Napoleoni langemist on see jälle Sardiinia Kuningriigis. Ülikooli palee eesruumis on Mazzini, Garibaldi, Mameli ja Bixio büstid, mis koos Genoese professoritega nagu Cesare Cabella ja Cesare Parodi osalesid julgelt Risorgimento liikumises. Genova ülikoolil on juhtiv roll ülikoolisüsteemi praeguses reformis, uus põhimäärus jõustus 29. detsembril 2011.

IDENTITEET

Genova Ülikool pakub umbes 300 kursust, sealhulgas laureajärgseid kursusi, mis on korraldatud vastavalt noorte püüdlustele ja hoiakutele, võttes arvesse kõrge kvalifikatsiooni tähtsust ja mõõdet, mis põhineb tööturu nõudmistel Euroopa ja Euroopa tasandil. paljudel juhtudel - ülemaailmsel tasandil. Genova ülikool on Liguuria ülikool, kuna see on kogu piirkondlikus piirkonnas hariduskeskustega ka Savonas, Imperias ja La Spezias.

Ülikool pakub üliõpilastele tugevat kultuuri- ja teadusharidust ning annab neile palju vahendeid professionaalse tuleviku silmitsi seismiseks. See pakub teooria ja praktika vahel reaalseid integratsioonivõimalusi, samuti läbi etappide asutuste ja ettevõtetega ning koolitusperioodide välismaal. Välisülikoolide ja -asutustega on palju erinevaid koostöö- ja koostöövorme, mis võimaldavad professorite ja üliõpilaste suurt liikuvust välisriikidest ja välisriikidest. Genova ülikoolis on õppe- ja teadustöö kvaliteet väga oluline, kuna see on tõelise innovatsiooni ja konkurentsivõime aluseks oleva teadmiste arendamise põhielement.

Teadusuuringud võimaldavad saavutada tunnustatud prestiiži tulemusi ka rahvusvahelisel tasandil ja arendada tipptaset. Mis puutub õpetamisse, siis üliõpilaste ja õppejõudude suhete muster suurendab suhete vastastikkust ning avatud ja paindlikku õpikeskkonda, kasutades uusi arvutivahendeid: e-õppe platvormid, juurdepääs puuetega inimestele ülikooli saidile, 7 akadeemilist punkti (kaugklassid piirkondlikul territooriumil levitatud õppimine).

Koostöös Haridusteenuste ja Tööhõive Piirkondliku Agentuuriga (Agenzia Regionale per i Servizi Educativi e per il Lavoro - ARSEL) ja Liguuria piirkonnaga esitas Genova ülikool ise taotluse mitteresidentidest üliõpilaste vastuvõtu ja nende elutingimuste parandamiseks. , märkimisväärsete investeeringute kaudu stipendiumidesse ja majutustesse linnas, mis on üha dünaamilisem ja täis kultuurilisi väljakutseid.

Asukohad

  • Genoa

    Via Balbi 5, 16126 Genova, 16126, Genoa

Küsimused