Keystone logo
University of Gibraltar

University of Gibraltar

University of Gibraltar

Sissejuhatus

Meie missioon

Ülikooli peamine ülesanne on reageerida praegustele ühiskondlikele vajadustele ning kujundada isiklikke ja professionaalseid tulevikuid hariduse, koolituse ja teadustöö kaudu.

Ta on pühendunud kvaliteetsele õpetamisele ja õppimisele, maailma juhtivale uurimistööle, akadeemilisele vabadusele ning Gibraltari ja piirkonna jätkusuutlikule arengule. Ülikooli missiooni keskmes on partnerlus äri-, valitsus-, heategevusfondide, tervishoiu- ja haridusasutustega.

128663_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

„Oleme uus tüüpi ülikool. Ambitsioonikad ja kohanemisvõimelised, me ehitame institutsiooni, mis loob võimaluse meie õpilastele, lõpetajatele ja neile, kes meiega koostööd teevad ”, professor Catherine Bachleda, University of Gibraltar asekantsler

 • Väikesed klassid: Oleme uhked oma suuruse üle. Väikeseks ülikooliks olemine võimaldab meil pakkuda oma õpilastele õpikogemust, mis ei ole sugugi teine. Meie väiksemad klassi suurused võimaldavad isiklikumat lähenemist õpetamisele ja annavad teile ruumi, et tõesti teema uurida. Sa oled rohkem kui lihtsalt teine üliõpilane, sa oled väärtuslik osa UniGibi kogukonnast.
 • Hariduslikud tegevused: Õpilaseks olemise ajal on tegemist õppimisega, see on ka lõbutsemine, sõpruskondade loomine ja uutest kogemustest osa võtmine. Gibraltaril on kõik, kas olete seiklus, ajalugu, sport, loodus, elav muusika, ööelu või lihtsalt päev rannas. Selle mitmekülgne mitmekülgne ja sõbralik kogukond muudab selle tõeliselt unikaalseks kohaks elada ja uurida.
 • Tipptasemel vahendid: meie Europa Point Campus asub Gibraltari lõunaosas ja pakub tipptasemel rajatisi, mis on mõeldud teie õpikogemuse parandamiseks ja rikastamiseks. Ülikoolis asuv viktoriaanlik armee ühendab ainulaadsed ajaloolised omadused kaasaegse arhitektuuriga ja uusimate tehnoloogiatega, et luua oma õpinguid toetavad ruumid.
 • Gibraltar on teie ülikoolilinnak: Gibraltari elav majandus ja ainulaadne asukoht kultuurilises, ajaloolises ja biogeograafilises ristmikul, on ideaalne koht ühenduste tegemiseks, mõttekaks tööstuse kogemuseks ja ainulaadse viite lisamiseks teie uuringule. Selle rikkalik ajalugu koos dünaamilise "võimekuse" kogukonnaga annab sõbraliku, turvalise ja avatud keskkonna, kus õppida ja elada.
 • Rahvusvaheline mõju: meie võrgustik ja mõju ulatuvad kaugemale Gibraltarist. Üliõpilasena saate juurdepääsu rahvusvahelisele ekspertide, ühenduste ja institutsioonide kogukonnale, mis mõjutab teie uuringut positiivselt. Lisaks tugevatele akadeemilistele sidemetele saate kasutada ka Gibraltari elujõulist rahvusvaheliste ettevõtete ökosüsteemi. Mõned maailma tippfirmad tegutsevad Gibraltarilt, mis tähendab, et teil ei ole kunagi võimalusi välja minna ja võrku minna.
 • Töökohal valmis: Töövõime ja professionaalne areng on meie tegevuse keskmes. Me tahame arendada lõpetajaid, kes on valmis töökohale, nii et oleme loonud suhted tööstusega kohalikul ja rahvusvahelisel tasandil. Suurem osa meie juhendajatest ja õppejõududest on praktiseerivad tööstuse spetsialistid, nende „elav” kogemus tööstusstandarditest toob kaasa oma lähenemise ja toob kasu meie õpilastele. Tööpraktika kestab kogu meie bakalaureuseõppe kursuse all, mis tähendab, et saad oskused ja kogemused, mis on vajalikud töö lõpetamiseks, kui lõpetate.
 • Uuringud, mis on olulised: Meie uuringud hõlmavad Gibraltari ja / või Vahemere laiaulatuslikke teemasid. Meie kaks spetsialiseeritud instituudi, Gibraltari ja Vahemere uuringute instituudi ja Maa- ja Teadusministeeriumi instituut on meie teadusringkondade elutähtsad harud, pakkudes tuge ja ekspertteadmisi mitmetes meie kaasatud ülikoolides, sealhulgas Garrisoni raamatukogu, Gibraltari muuseum, ja Gibraltari botaanikaaed.

128667_photo-of-woman-using-laptop-3194518.jpg

Ülikooli omadused

Tipptasemel rajatised: meie Europa Pointi ülikoolilinnak asub Gibraltari lõunapoolseimas punktis ja pakub tipptasemel rajatisi, mis on loodud teie õppimiskogemuse täiustamiseks ja rikastamiseks. Victoria ajastu relvakambris asuv ülikoolilinnak ühendab ainulaadsed ajaloolised elemendid kaasaegse arhitektuuri ja uusimate tehnoloogiatega, et luua õppimise toetamiseks kohandatud ruume.

  Stipendiumid ja rahastamine

  Ülikool korraldab või annab otse välja mitmeid stipendiume, sealhulgas päevavarju stipendiumid tulevastele ärijuhtimise bakalaureuseõppes (BBA), Gibraltari Rahvaste Ühenduse stipendiumid, Europa stipendiumid ja stipendiumid ning HM Gibraltari valitsuse stipendiumid elanikele.

  Campus Life & Facilities

  SEO – teie esimene kontaktpunkt

  Olenemata sellest, kas teil on probleeme oma kursuse, rahanduse, isikliku elu või vaimse tervisega, on Student Experience Office teile abiks. Püüame teie päringule vastata ja kui ei saa, leiame selleks sobiva inimese või spetsialisti. Vaadake allpool valdkondi, milles Student Experience Office saab teid UniGibis üliõpilasena veedetud aja jooksul aidata.

  Üliõpilaskogemuse büroo on esimene kontaktpunkt teie kursust või isiklikke küsimusi puudutavate küsimuste korral, mis võivad mõjutada teie õpinguid ülikoolis, ning võib aidata järgmiste küsimustega:

  • Küsimused teie kursuse kohta
  • Heaolu
  • Küsimused üliõpilaste rahastamisel
  • Kellele see võib puudutada kirju,
  • Panga kirjad
  • Asenduslinnakukaardid
  • Viited
  • Nõuanded eeskirjade, protsesside ja poliitika kohta
  • Teave paigutuse ja karjääri kohta.

  Gibraltar võib olla väike, kuid see teebki selle nii ainulaadseks. Kõik on jalakäimise, rattasõidu või lühikese bussisõidu kaugusel, mis tähendab, et teil on rohkem aega uurimiseks, reisimiseks ja lõbutsemiseks, kui te ei õpi.

  See on koduks tervitatavale mitmekultuurilisele kogukonnale, mis paneb sind kohe saabudes koduselt tundma.

  Lisaks kõigele Gibraltarile pakutavale nautimisele saavad meie õpilased ka uurida lähedalasuvat Hispaaniat, reisida Marokosse või isegi lennata Ühendkuningriiki!

  Asukohad

  • Gibraltar

   University of Gibraltar Europa Point Campus Gibraltar GX11 1AA, GX11 1AA, Gibraltar

  • Gibraltar

   Europa Point Campus, GX11 1AA, Gibraltar

  Küsimused