Keystone logo
University of Groningen

University of Groningen

University of Groningen

Sissejuhatus

University of Groningen

University of Groningen on globaalse väljavaatega 100 parima teadusülikooli seas. Oleme praegu Times Higher Educationi edetabelis 75. kohal ja pakume üle 30 inglise keeles õpetatava bakalaureuseõppe ja üle 125 magistriprogrammi . 1614. aastal asutatud ülikool on üks Hollandi vanimaid teadusülikoole. Oleme tõeliselt rahvusvaheline ülikool, kus õpib üle 36 000 üliõpilase ja 9000 välisüliõpilast enam kui 120 erinevast rahvusest.

Miks valida Groningen?

Kvaliteetne haridus : University of Groningen pakub laia valikut huvitavaid kõrgelt hinnatud kraadiõppeprogramme. Üliõpilasena saate kvaliteetse juhendamise ja teil on palju valikuvõimalusi. University of Groningen on saanud Hollandi parima traditsioonilise ülikooli kvaliteedimärgi.

Tipptasemel teadusuuringud: oleme Euroopa tippteadusülikoolide hulgas. 2016. aastal võitis meie professor Ben Feringa Nobeli keemiaauhinna. Ülikool viib läbi murrangulisi ja sotsiaalselt olulisi uuringuid ning meie teadustöö loob sildu valdkondade vahel.

Elav tudengielu : Groningen on elav tudengilinn. Selle elanikkonna keskmine vanus on Hollandis madalaim. Iga neljas 200 000 elanikust on üliõpilane. Õpilasi on näha kõikjal: pargis õppimas, ööelu nautimas ja erinevatel osalise tööajaga töödel. Groningen on elamiseks turvaline ja roheline linn ning valiti üheks Euroopa õnnelikumaks linnaks.

400 aastat mainet : University of Groningen -l on rikas ajalugu ja suurepärane maine. 400 aasta jooksul on ülikoolis õppinud või töötanud paljud väga andekad inimesed erinevatel erialadel, sealhulgas neli Nobeli preemia laureaati, esimene naisülikooli üliõpilane Hollandis, esimene naisõppejõud, esimene Hollandi astronaut ja Euroopa Panga esimene president.

Tõeliselt rahvusvaheline : oleme tuntud oma suure rahvusvahelise kogukonna poolest. Groningenis õpib igal aastal ligi 6000 välisüliõpilast enam kui 120 riigist. Elamine Groningenis ilma hollandi keelt rääkimata pole probleem; saate tellida toitu, osta riideid ja võtta isegi inglisekeelseid sporditunde. University of Groningen -l on tugevad rahvusvahelised sidemed, mis tähendab, et saate kulutada osa oma kraadist hõlpsasti välismaal õppides. Samuti pakume koostöös teiste suurte Euroopa ülikoolidega mitmeid unikaalseid rahvusvahelisi magistriprogramme.

Bakalaureuseprogrammid

Pakume üle 30 inglise keeles õpetatava bakalaureuseprogrammi . Meie bakalaureuseõppekavadest on üheksa saanud kvaliteedimärgi " Tipptaseme programm ".

Magistriprogrammid

Hetkel pakub University of Groningen üle 125 inglise keeles õpetatava magistriprogrammi , millest 18 on Hollandis hinnatud kõrgeima hinnanguga programmiks.

Teaduskonnad

Teadus- ja haridusasutuses University of Groningen korraldatakse 11 erinevat teaduskonda. Need teaduskonnad on:

Majandus- ja ettevõtlusteaduskond
Käitumis- ja sotsiaalteaduste teaduskond
Usuteaduse ja religiooniteaduse teaduskond
Kunstiteaduskond
Meditsiiniteaduste teaduskond
Õigusteaduskond
ruumiteaduste teaduskond
Filosoofiateaduskond
Loodus- ja tehnikateaduskond
Groningeni ülikooli kolledž
Ülikoolilinnak Fryslân

Ülikooli omadused

  Stipendiumid ja rahastamine

  Ülikool on pühendunud akadeemiliste saavutuste tipptaseme tunnustamisele, pakkudes rahvusvahelistele üliõpilastele ja teadlastele mitmeid stipendiume. Mitmed stipendiumid on saadaval rahvusvahelistele üliõpilastele, kes on motiveeritud õppima bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadi. programmid, samuti vahetuste, lühikursuste ja meie ülikoolis viibimise teadustöö jaoks.

  Edetabelid

  University of Groningen

  Programmi vastuvõtutingimused

  Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

  Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

  Asukohad

  • Groningen

   University of Groningen PO Box 72

   • Leeuwarden

    Wirdumerdijk 34, CE Leeuwarden Netherlands, 8911, Leeuwarden

    Küsimused