Keystone logo
University of Groningen Kahekordne magistrikraad turunduses ja rahanduses
University of Groningen

Kahekordne magistrikraad turunduses ja rahanduses

Groningen, Holland

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Sep 2024

EUR 2314 / per year *

Ülikoolilinnakus

* EL/EMP üliõpilased: 2209 € | mitte-EL/EMP üliõpilased: 16201 €

Sissejuhatus

Kas soovite laiendada ja süvendada oma teadmisi turundusanalüütika ning andmeteaduse ja -halduse vallas koos kõrvalerialaga rahanduses? Siis on see topeltkraadi programm teie jaoks!

Groningenis koolitatakse teid põhjalikult meetodite kohta, mis võimaldavad analüüsida ja modelleerida (teiseseid, suuri) andmeid, et jälgida ettevõtte turundustulemusi ja luua uusi klientide teadmisi. Marketing Analytics and Data Science (MADS) profiili (endise nimega Marketing Intelligence) genereeritud teavet ja teadmisi kasutatakse uurimispõhiste strateegiliste ja taktikaliste turundusotsuste tegemisel.

Teine osa Münsteris on rajatud kahele sambale: väärtuspõhine turundus ja rahandus. Õpid, kuidas kujundada turundusprogramme, mis loovad väärtust nii klientidele kui ka ettevõttele, ja kuidas mõõta turundusstrateegiate finantsmõju.

Kõigi selle programmi üliõpilaste jaoks kirjutatakse magistritöö (20 EAP) Groningenis ja uurimistöö (10 EAP) Münsteris. Saate kaks kraadi: turundusanalüütika ja andmeteaduse (MADS) turunduse magistrikraad ja strateegilise turundusjuhtimise magistrikraad.

Miks õppida seda programmi Groningenis?

  • Groningenis ja välismaa tippülikoolis - Munsteri ülikoolis õppides saate teenida kaks magistrikraadi vaid kahe aastaga.
  • Meie turundusosakond on Euroopa 5 parima turundusosakonna seas. Kõik programmid on teaduspõhised, ühendades oma teadustööga seotud kursuseühikuid õpetavate kvaliteetsete õppejõudude loenguid näiteks külalisloengute, tõsielu juhtumite ja simulatsioonimängudega.
  • Programm on rahvusvaheliselt akrediteeritud AACSB ja EQUIS poolt, tagades kvaliteetse hariduse, milleni jõuab maailmas vaid 1% ülikoolidest.

Sisseastumised

Õppekava

Programmi õppemaks

Aktuaalset

Akrediteeringud

Kooli kohta

Chat with students

Küsimused