Keystone logo
University of Groningen Kliimamuutustega kohanemise juhtimise magistrikraad
University of Groningen

Kliimamuutustega kohanemise juhtimise magistrikraad

Leeuwarden, Holland

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline *

Sep 2024

EUR 2314 / per year **

Ülikoolilinnakus

* EL/EMP ja mitte-EL/EMP üliõpilased

** EL / EMP üliõpilased: 2168 eurot | mitte-EL / EMP-üliõpilased: 15900 eurot

Sissejuhatus

Kuidas saab turism ja kliimaga kohanemine kujundada meie looduskeskkonna õitsvaks maastikuks, õitsvateks linnadeks ja õitsvateks linnadeks? Ja kuidas need maastikud kõigutavad meie identiteeti ja ühiskonda?

Kultuurigeograafia uurib inimühiskondade ja meie loodusliku ümbruse vastastikust kujundamist kultuurmaastikeks. Selles programmis saate jälgida jätkusuutliku turismi teemat või spetsialiseeruda kliimaga kohanemise juhtimisele. Mõlemad viisid viivad magistrikraadini.

Üldprogrammis uurite koha ja heaolu koosmõju regionaalarengus. Te järgite tunde loodus- ja kultuuripärandi, kultuuri ja identiteedi ning liikuvuse ja mitmekultuurilisuse teemadel. Pärast andmete kogumise ja analüüsimeetodite täiendkoolitust viite ise läbi väliuuringud ühel neist teemadest, saate teada, kuidas sekkumise mõju hindamist läbi viia, ja kirjutate oma magistritöö.

Aastal 2023 nähakse Pariisi kokkuleppe alusel esimest korda üleilmseid kohanemispüüdlusi. Vajalike tohutute juhtimisalaste jõupingutuste edendamiseks edendavad ülemaailmne komisjon ja selle Groningenis asuv ülemaailmne kohanemiskeskus kaheksat tegevusrada. Meie spetsialiseerumise kaudu arendate nende väljakutsetega toimetulekuks vajalikke teadmisi.

Miks õppida seda programmi Leeuwardenis?

Campus Fryslân on ainus teaduskond Hollandis, kes pakub magistrikraadi kultuurigeograafias. Meie kliimamuutustega kohanemise juhtimise spetsialiseerumine pakub teile ainulaadseid ja asjakohaseid vaatenurki. Selle juhtimispõhimõte võimaldab teil kohandamislahendustele lisaväärtust anda, aidates tehnilistesse ettepanekutesse hädavajalikku poliitilist, majanduslikku ja rahalist ülevaadet. Kultuurigeograafiasse kinnistumine võimaldab teil arvestada ajalooliste, kaasaegsete ja tulevaste sotsiaal-kultuuriliste maastikega.

Uurimisvaldkonnad

Programm on kindlalt juurdunud Campus Fryslâni (CF) esirühmades: ülemaailmne ja kohalik valitsemine; Juhtimine ja innovatsioon; ja jätkusuutlik ettevõtlus ringmajanduses, samuti friisi lipulaevad (juhtimine; säästev majandus; kultuur, keel ja tehnoloogia ning tervis ja toit). Teeme tihedat koostööd Cyan Climate Adaptation Centeriga ja Global Adaptation Centeriga, mille tegevjuht prof Patrick Verkooijen on CF-i kliimamuutuste juhtimise õppetool.

Kokkuvõttes võimaldavad need suured geograafilise geograafia, säästva turismi ja kliimamuutustega kohanemise juhtimisega seotud teadmiste ressursid teil kasutada olemasolevaid ettevõttesiseseid teadmisi ja isegi kaasata oma õppejõudude ja õppejõudude partnerite viimaseid aktuaalseid uuringuid.

Õppekava

Sisseastumised

Programmi tulemus

Stipendiumid ja rahastamine

Programmi õppemaks

Aktuaalset

Kooli kohta

Chat with students

Küsimused