Keystone logo
University of Groningen MA filosoofias
University of Groningen

MA filosoofias

Groningen, Holland

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline *

Request earliest startdate

EUR 2314 / per year **

Ülikoolilinnakus

* Hollandi, EL/EMP ja mitte-EL/EMP üliõpilased

** EL/EMP üliõpilased: 2209 € | mitte-EL/EMP üliõpilased: 14570 €

Sissejuhatus

Mis on teadvus? Milline on tõe ja demokraatia suhe? Kui meie maailm on mehhaaniline, kuidas saaksid juhused kunagi eksisteerida?

Õpilased koolitavad oma bakalaureuseõppes omandatud filosoofilisi teadmisi ja oskusi ning neid julgustatakse magistriõppes osalema sügavamal filosoofilistes aruteludes. Filosoofia magistrikraad pakub seetõttu väga individuaalset programmi, mis aitab õpilastel pärast programmi lõpetamist uurida oma filosoofia võimalusi. Magistriõpe lõpeb lõputööga teie valitud teemal.

Filosoofiateaduskond on koduks rahvusvaheliselt tunnustatud õppejõududele, kes koos mitmekesise üliõpilaskonnaga moodustavad elava ja ergutava tiheda filosoofilise kogukonna, mis asub Groningeni kesklinnas.

Filosoofia magistriõppekava pakutakse nii täis- kui ka osalise tööajaga.

Teaduskonna stipendiumid

Kõik filosoofiateaduskonnas registreeritud mitte-EL/EMP magistrandid saavad esimesel aastal teaduskonna stipendiumi, mis katab 50% õppemaksust vastavalt teaduskonna stipendiumi tingimustele. Väljastpoolt EL-i / EMP-d vastuvõetud üliõpilased saavad taotleda Hollandi stipendiumi.

Miks õppida seda programmi Groningenis?

National Student Assessment (NSE) tulemused näitavad, et meie õpilased on meie programmide sisuga väga rahul ja hindavad meie õppejõudude asjatundlikkust. Väikesed klassid ja sõbralik, mitteametlik õhkkond parandavad meie töötajate ja õpilaste vahelist kontakti. Keuzegids Universiteiteni ülevaadetes ja Hollandi ülikoolide teaduskondade kõrghariduse ülevaates hindasid meie teaduskonda nii üliõpilased kui ka õppejõud aasta-aastalt esimeseks – ja kaks korda paremuselt teiseks.

Sisseastumised

Õppekava

Programmi õppemaks

Aktuaalset

Kooli kohta

Chat with students

Küsimused