Keystone logo
University of Groningen MA in Middle Eastern Studies
University of Groningen

MA in Middle Eastern Studies

Groningen, Holland

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Sep 2024

EUR 2314 / per year *

Ülikoolilinnakus

* EU/EEA students: €2,314 | non-EU/EEA students: €16,000

Sissejuhatus

Sõjad Süürias, Iraagis ja Jeemenis, mässud Egiptuses, Liibanonis ja Tuneesias, võimuvõitlus Türgis, Saudi-Araabias ja Iisraelis – konfliktid Lähis-Idas on igapäevased uudised.

Kas soovite saada piirkonna ja selle konfliktide eksperdiks ning rahuldada Lähis-Ida tohutut ühiskondlikku nõudlust teadmiste ja arusaamade järele? Seejärel liituge meie magistriprogrammiga Lähis-Ida uuringud Groningenis.

Üheaastane magistriprogramm Groningenis keskendub Lähis-Ida kaasaegsetele arengutele, pöörates erilist tähelepanu konfliktide teemale. Programm on interdistsiplinaarne ja teaduspõhine, kasutades teadmisi sellistest valdkondadest nagu rahvusvahelised suhted, religiooniuuringud ja antropoloogia, et aidata teil mõista seda väga dünaamilist ja põnevat piirkonda.

Kui teil on Lähis-Ida uuringute bakalaureusekraad, võimaldab magistriprogramm spetsialiseeruda konfliktide teemale ja suurendada oma teadmisi piirkonna oluliste teoreetiliste ja metodoloogiliste lähenemisviiside kohta. Kui teil on bakalaureusekraad mõnel muul (seotud) erialal, aitab magistriprogramm teil Lähis-Idaga tutvuda ja oma teadmisi selles piirkonnas rakendada, mis on tänapäeva maailmas väga oluline.

Programm pakub põhimooduleid Lähis-Ida kaasaegsete arengute, piirkonna konfliktide, rahvusvaheliste organisatsioonide rolli ning religiooni ja poliitika teemade kohta. Arutame selliseid juhtumeid nagu Süüria, Iisrael-Palestiina ja Iraan. Samuti anname teile piisavalt ruumi oma huvidega tegelemiseks ja oma teadmiste arendamiseks, näiteks paberite, õpetuste ja praktikate kaudu, näiteks välisministeeriumis, saatkondades või mõttekodades, meediaagentuurides ja ühiskondlikes organisatsioonides, mis töötavad sellistes küsimustes nagu ränne, pagulased, terrorism ja julgeolek.

Why study this program in Groningen?

  • Keskendumine Lähis-Ida kaasaegsetele arengutele; rõhk konfliktide teemal
  • Kõrgelt kvalifitseeritud töötajad ja teaduspõhine haridus
  • Piisavalt ruumi oma huvide elluviimiseks ja oma teadmiste arendamiseks
  • Programmiga integreeritud praktika
  • Väikesemahuline programm, tugevalt pühendunud töötajad, pühendunud õpilased

Research

Õpetamine magistriprogrammis on teaduspõhine. Töötajad on kõrgelt kvalifitseeritud ja erineva distsipliinitaustaga. Nende teadmised on otseselt seotud magistriprogrammi profiiliga, keskendudes näiteks džihadismile Süürias ja poliitilisele islamile Egiptuses.

Õppekava

Sisseastumised

Programmi õppemaks

Aktuaalset

Kooli kohta

Chat with students

Küsimused