Keystone logo
University of Groningen MSc keemiatehnoloogias
University of Groningen

MSc keemiatehnoloogias

Groningen, Holland

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Sep 2024

EUR 2314 / per year *

Ülikoolilinnakus

* EL / EMP üliõpilased: 2168 eurot | mitte-EL / EMP-üliõpilased: 18500 eurot

Sissejuhatus

Kuidas saaksite suurendada keemilise protsessi jätkusuutlikkust? Kuidas saab biomassijäätmetest kasulikke tooteid valmistada?

Kuidas saate kujundada katalüsaatori kasvuhoonegaaside CO2 muundamiseks biolagunevaks polümeeriks? Kuidas saab veest vesiniku tootmiseks kasutada elektrit? Kuidas saab kasutatud autorehvid veekindlaks kummikatteks ümber töödelda? Kuidas saaksite välja töötada uue polümeeri, mis aitab naftat maa-alustest reservuaaridest taastada?

Need on mõned huvitavad küsimused, millele saate vastata, kui olete Groningeni keemiatehnika magistriõppe programmi lõpetanud. Kaheaastane programm pakub põhiprogrammi ja seejärel valikut nelja spetsialiseerumise vahel: täiustatud protsessitehnoloogia, biopõhised tooted, tööstuskatalüüs ja polümeersed tooted.

Teie uurimisprojekt toimub ühes meie uurimisrühmas keskkonnahoidlike keemiliste reaktsioonide tehnika ja keemiliste toodete tehnoloogia valdkonnas. Roheliste keemiliste reaktsioonide insenerigrupp uurib kõrge intensiivsusega katalüütilise tehnoloogia väljatöötamist biomassi muundamiseks biokütusteks ja biopõhisteks kemikaalideks. Keemiatoodete tehnoloogia rühm viib läbi uuringuid uute või täiustatud keemiatoodete kavandamiseks. Erilist tähelepanu on pühendatud uute katalüütiliste süsteemide ja konkreetsete rakenduste jaoks mõeldud polümeersete toodete väljatöötamisele. Need tegevused on üldiselt koostatud terviklikus jätkusuutlikkuse kontekstis.

Selle magistriõppe ainulaadne omadus University of Groningen on paljude keemiatehnika teemade kombinatsioon, millel on kindel keemia taust ja keskendumine jätkusuutlikkusele, mis võimaldab teil saada kaasaegseks keemiainseneriks, kes on hästi kursis nii toote- kui ka protsessitehnoloogias.

Miks seda programmi Groningenis uurida?

  • Groningeni keemiainsenerid on tuntud oma paindlikkuse ja kõikehõlmavate oskuste poolest
  • Groningeni keemiavaldkonnas on CHE Excellence Label
  • Reguleeritakse Elsevieri sõnul regulaarselt Hollandi parimate keemiatehnika magistriõppe programmide hulka
  • Paljud lõpetajad teevad karjääri suuremates ettevõtetes

Õppekava

Sisseastumised

Programmi õppemaks

Aktuaalset

Kooli kohta

Chat with students

Küsimused