Keystone logo
University of Groningen MSc rahvusvahelises finantsjuhtimises
University of Groningen

MSc rahvusvahelises finantsjuhtimises

Groningen, Holland

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 2314 / per year *

Ülikoolilinnakus

* EL / EMP üliõpilased: 2143 eurot aastas. EL-i / EMP-välised õppurid: 15000 eurot

Sissejuhatus

Kuidas haldate rahvusvahelisi finantstehinguid? See programm õpetab teid.

** Madalmaade parima magistriõppe ühine 2. koht - Kõrghariduse Juhendajad 2018 **

Tänapäeval ei vaja rahvusvaheliselt orienteeritud ettevõtted ja organisatsioonid üksnes finantsspetsialiste, kes on kursis uusimate finants- ja riskijuhtimisvahendite ning tehnikatega. Nad otsivad spetsialiste, kes saaksid neid tööriistu ja tehnikaid kasutada teabe ja ettevõtte ressursside haldamiseks.

See programm varustab teid teadmiste, mõistmise ja oskustega, mis on vajalikud tegelike ja keerukate rahvusvaheliste finantsjuhtimisprobleemide määratlemiseks, analüüsimiseks ja hindamiseks nii ühiskonna tasandil kui ka ettevõtete ja asutuste tasandil ning nendele probleemidele lahenduste kavandamiseks. Saad arenenud akadeemilisi teadmisi (rahvusvahelise) finantsjuhtimise teoreetiliste kontseptsioonide kohta ning oskad rakendada uurimismeetodeid.

Rahvusvahelise finantsjuhtimise (IFM) magistriprogramm keskendub finantsjuhtimise erinevatele aspektidele rahvusvahelises ärikeskkonnas. Te arendate rahvusvahelises firmas või organisatsioonis finantsjuhiks saamiseks vajalikke oskusi.

Miks seda programmi Groningenis uurida?

MSc IFM programm keskendub nii rahandusele kui ka raamatupidamisele, tegeleb tegeliku elu juhtimisküsimustega ja omab rahvusvahelist suunitlust. Teooria ja praktika vahel on hea tasakaal. Te töötate ülesannete kallal, mis nõuavad nii uurimisoskusi kui ka praktilisi teadmisi. Lisaks on see rahvusvaheliselt akrediteeritud programm, mis tagab kvaliteetse hariduse, mis vastab nii AACSB kui ka EQUIS standarditele ja milleni jõuab kogu maailmas vaid üks protsent ülikoolidest.

Programm

Aasta 1

Üks kolmandik 60 EAP-st on keskendunud IFMi põhikursustele: rahvusvaheline äristrateegia, ettevõtete rahandus, riskijuhtimine ja juhtimisarvestus. Uurimistöö ettevalmistamine ja lõputöö koosneb 25 EAP-st ja seal on ruumi 15 EAP-le valikainete jaoks, mis vastavad teie eelistustele.

MSc rahvusvaheline finantsjuhtimine algab kaks korda aastas: septembris ja veebruaris.

Selle programmiga saate kõrgtasemel akadeemilisi teadmisi (rahvusvahelise) finantsjuhtimise teoreetiliste kontseptsioonide kohta ning saate rakendada uurimismeetodeid, analüüsida ja lahendada rahvusvaheliste ettevõtete ees seisvaid finantsprobleeme. Programmi käigus arendate nii akadeemilisi kui ka kutseoskusi. Akadeemiliste oskuste osas keskendub programm andmete kogumisele ja analüüsimisele, uurimisprojekti kavandamisele ja kujundamisele ning akadeemilisele kirjutamisele. Ametialaste oskuste näideteks on arvutimudeli ehitamine äriotsuste tegemiseks, avalikkusele tutvustamine, probleemide tuvastamine ja analüüsimine ning meeskonnatöö.

Kursused

 • Valikained (10 EC, valikuline)
 • Empiirilised meetodid (5 EC)
 • Rahvusvaheliste ettevõtete finantsjuhtimine (5 EÜ)
 • Rahvusvahelised finantsasutused ja juhtimine (5 EÜ, valikuline)
 • Rahvusvaheline finantsaruandlus (5 EÜ)
 • Rahvusvaheline mees. Raamatupidamine ja kontroll (5 EÜ)
 • Rahvusvaheline riskianalüüs ja uuringud (5 EÜ)
 • Magistritöö (20 EÜ)
 • Väärtuspõhine haldus (5 EC, valikuline)

Välismaal õppima

 • Välismaal õppimine on vabatahtlik

Vastuvõtutingimused

Hollandi diplom

Erinõuded Rohkem informatsiooni
Eelmine haridus

Sellesse magistrisse lubamiseks peab teil olema teadusülikooli akadeemiline bakalaureuse või magistrikraad ühes järgmistest - või tihedalt seotud - valdkondadest: ärikorraldus, majandus ja ärimajandus, rahvusvaheline äri.

Rahvusvaheline diplom

Erinõuded Rohkem informatsiooni
Sertifitseeritud pädevused

GMAT / GRE

Keele test

IELTS akadeemiline koondhinne 6,5 (rääkimine 6, kirjutamine 6,5); TOEFLi internetipõhine üldskoor 90 (Räägib 20, Kirjutamine 24); C1 edasijõudnutele, C2 oskus (minimaalse punktisummaga 180); University of Groningen keelekeskuse test (B2-kõnelemine, C1-kirjutamine).

Eelmine haridus

Sellesse magistrisse lubamiseks peab teil olema teadusülikooli akadeemiline bakalaureuse või magistrikraad ühes järgmistest - või tihedalt seotud - valdkondadest: ärimajandus, ärijuhtimine, majandus ja ärimajandus, rahvusvaheline ettevõtlus, tehnoloogia Juhtimine.

Registreerimisprotseduur

Õpilased peavad kandideerima Studielinki ja University of Groningen veebipõhise taotluste süsteemi (OAS) kaudu. Pärast teie valitud programmi kandideerimist hindab vastuvõtuamet teie haridusalast tausta ja teie sobivust. Teie taotlust hinnatakse individuaalselt.

Taotlemise tähtajad

Õpilase tüüp Tähtaeg Alustage kursust
Hollandi õpilased

15. oktoober 2020

01 mai 2021

15. oktoober 2021

01. veebruar 2021

01. september 2021

01. veebruar 2022

EL / EMP üliõpilased

15. oktoober 2020

01. mai 2020

15. oktoober 2021

01. veebruar 2021

01. september 2021

01. veebruar 2022

EL-i / EMP välised üliõpilased

15. oktoober 2020

01 mai 2021

15. oktoober 2021

01. veebruar 2021

01. september 2021

01. veebruar 2022

Õppemaksud

Rahvus Aasta Tasu Programmi vorm
EL / EMP 2020-2021 2143 eurot täiskohaga
mitte-EL / EMP 2020-2021 15000 eurot täiskohaga

Tööalased väljavaated

Pärast rahvusvahelise finantsjuhtimise magistrantuuri edukat läbimist on teil võimalik asuda ametikohtadele, kus panustate rahvusvahelise finantsjuhtimise spetsialistina otsuste tegemisse rahvusvahelistes ettevõtetes ja finantseerimisasutustes, konsultatsioonifirmades, rahvusvahelistes avalikes organisatsioonides, näiteks IMF, Maailmapank, EKP jne ja valitsusasutused.

Kuna kõik meie programmid on EQUIS ja AACSB akrediteeritud, standard, milleni jõuab kogu maailmas vaid üks protsent ülikoolidest, hinnatakse teie kraadi tööturul kõrgelt.

Veebruari karjääriteenused

Teie karjääriarengu toetamiseks ja tööalase konkurentsivõime tugevdamiseks annab meie FEB karjääriteenus teile õpingute ajal elukestva edu erinevate karjääriteenuste kaudu.

Töö näited

 • Rahvusvahelise ettevõtte finantsjuht
 • Ärijuht finantsettevõttes
 • Finantsanalüütik suure finantsasutusega
 • Ettevõtte sise- või väliskonsultant

Teadusuuringud

Hariduse sidumine teaduse ja karjääri ettevalmistamisega

Meie haridus on tugevalt juurdunud äripraktikas ja ühiskonnas. Samuti pööratakse teie õppekava alguses tähelepanu akadeemilisele uurimistööle ja kutsealasele arengule. Kuna analüütiline ja kriitiline meel ning probleemide lahendamise võimalused on mis tahes karjääri olulised omadused, soovivad meie õpilased.

Õppekava

Sisseastumised

Programmi õppemaks

Aktuaalset

Akrediteeringud

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Kooli kohta

Chat with students

Küsimused