Keystone logo
University of Guelph – Gordon S. Lang School of Business and Economics

University of Guelph – Gordon S. Lang School of Business and Economics

University of Guelph – Gordon S. Lang School of Business and Economics

Sissejuhatus

Ülikooli kohta

„Meil on võimalus ja vastutus parandada inimeste, meie kogukondade ja meie ümbritseva maailma elu. See on oluline. See on põnev. Võtame Guelphi ülikooli kohta parima ja jagada seda kogu maailmas. ”

President Franco Vaccarino.

Guelphi ülikool on nagu ükski teine ülikool Kanadas. Teadusmahukas ja õppijakeskne, meie ülikoolilinnakud hõlmavad linna keskusi ja maapiirkondi. Oleme tuntud tipptasemel kunsti ja teaduste vallas ning meie pühendumuse eest arendada välja erakordseid mõtlejaid ja kaasatud kodanikke.

U-l on 29 507 bakalaureuse- ja kraadiõppurit meie ülikoolilinnakutes Guelphis, Torontos ja Ridgetownis, sealhulgas 1400 rahvusvahelist üliõpilast rohkem kui 120 riigist.

Rohkem kui 150 aastat pärast meie asutajate kolleegiumide käivitamist ja enam kui 50 aastat pärast Guelphi Ülikooli asutamist on meil nüüd rohkem kui 173 000 vilistlast, kes elavad 160 riigis.

Meie üliõpilased, õppejõud ja töötajad teevad aktiivset uurimist ja loovust erinevates valdkondades - füüsikalised ja bioteadused, kunsti- ja humanitaarteadused, sotsiaalteadused, äri-, põllumajandus- ja veterinaaria.

U on tuntud ajalooliste ja kaasaegsete arhitektuuride ja tipptehnoloogia poolest.

Meie elu- ja õpikeskkond soodustab uute ideede uurimist ja interdistsiplinaarset jagamist, mis on kriitilised meie keerukama ja omavahel seotud maailma väljakutsetele vastamiseks.

Meie õppejõud ja teadlased pakuvad üliõpilastele murrangulisi uurimisvõimalusi laborites, kunstistuudios, raamatukogudes ja valdkonnas.

Üliõpilaste kaasamine on ülioluline G. õppimisel ja uurimisel. Keskendudes „kogu õpilasele”, anname Guelphi Ülikoolile lõpetajatele vahendid ja oskused, et muuta meie pidevalt muutuvas maailmas.

Guelphis pöörame teadmised ellu.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Guelph

    50 Stone Rd E, Guelph, ON N1G 2W1, Canada, , Guelph

    Programmid

    Küsimused