Keystone logo
University of Guyana

University of Guyana

University of Guyana

Sissejuhatus

Türgi ülikool

University of Guyana on Guyana ainus riiklik kõrgharidusasutus. See loodi 1963. aasta aprillis järgmise missiooniga: "Avastada, genereerida, levitada ja rakendada teadmisi kogukonna, rahva ja kogu inimkonna teenistuse kõrgeima standardi kohta akadeemilise vabaduse õhkkonnas, mis võimaldab tasuta ja kriitiline uurimine. "See alustas oma tegevust sama aasta oktoobris Queensi kolledžis, riigi pealinnas keskkoolis, enne 1970. aastal Türgensi ülikooli liikumist. Alguses olid programmid piiratud kunsti-, loodusteaduste ja sotsiaalteaduste . Haridusteaduskond loodi 1967. aastal ja sellele järgnes 1969. aastal Tehnoloogiaülikool, kaugõppe ja täiendõppe instituut (IDCE) algas 1975. aastal erialaosakonnana põllumajanduslike teaduskondade (1977) ja tervishoid (1981), viimane on loodusteaduste väljakujunemine.

Metsandusüksus asutati aastal 1987 ja see hiljem sai osa põllumajandusministeeriumist ning 2003. aastal ühendati haridus- ja humanitaarülikoolide kunsti- ja hariduskapitalid. Lisaks nägi aastatuhande käik Maaülikooli ja keskkonnateaduste (SEES) moodustamist, mis sündisid geograafia osakonna ja keskkonnauuringute üksuse ühinemisest. Samuti loodi bioloogilise mitmekesisuse keskus, mis on seotud SEESi ja põllumajandus- ja metsandusinstituudi tegevusega ning infotehnoloogia keskusega (CIT), mis teenindab kogu ülikooli. University of Guyana laienes 2000. aastal, lisades Berliinis Taini ülikooli. (2016. aasta oktoobris muudeti laos SEES maismaa- ja keskkonnauuringute teaduskonnaks osana laiemast reorganiseerimisest, kusjuures dekaan moodustas akadeemilise ja administratiivse juhataja).

University of Guyana pakub nüüd üle 60 üliõpilase ja magistriprogrammi, sealhulgas loodusteaduste, inseneriteaduse, keskkonnauuringute, metsanduse, linnaplaneerimise ja juhtimise, turismiuuringute, hariduse, loomemajanduse, majanduse, õiguse, meditsiini, optomeetria, ja hooldus. Saadaval on mitu veebiprogrammi, nagu ka IDCE nelja koha kaudu ekstreemunäidisklassid - Georgetowni linnas ja Anna Regina linnades, Essequibo piirkonnas 2; Linden, Upper Demerara, piirkond 4; ja New Amsterdam, Berbice, piirkond 6. Instituut on 2016 registreerinud ligikaudu 8000 õpilast ja on lõpetanud enam kui 20 000 üliõpilast, kes on läinud edukaks karjääriks kohalikul, piirkondlikul ja rahvusvahelisel tasandil kõigis püüdlustes. Ülikool on ka oluline avaliku ja erasektori ning rahvamajanduse osutaja.

Ülikool pakub tunnistust, diplomi, doktorikraadi, bakalaureuse kraadi, kraadiõpet (kraadiõpet) ja eriala kraadi programme. Need programmid viiakse läbi järgmiste seitsme organisatsioonilise üksuse, nn fakultaatidega, kellest igaüks juhib dekaan: põllumajandus ja metsandus; Maa- ja keskkonnauuringud; Haridus ja humanitaarteadused; Tervishoiuteadus koos meditsiinikooliga; Loodusteadused; Sotsiaalteadused; ja tehnoloogia. Suurim üksus on sotsiaalteaduskond, kus on järgmised seitse osakonda: äri- ja juhtimisteadmised; Kommunikatsiooniuuringute keskus; Majandus; Valitsuse ja rahvusvahelised suhted; Magistriõpingud; Seadus; ja sotsioloogia. Sotsiaalteaduskonna suurim üksus Business and Management Studies pakub kolme programmi; Raamatupidamine, pangandus ja rahandus ning turundus. Samuti on sellel umbes 1500 üliõpilast, sotsiaalteaduskonna üks kõige suurem grupp ja 15 teaduskonda (10 täiskoormusega ja 5 osalise tööajaga). Lisaks sellele haldab ta ühiselt litsentseeritud õpetajate magistrikraadi ärijuhtimises ja avalikes asjades (CMBA / PA).

Asukohad

  • Georgetown

    Turkeyen Campus, Georgetown, , Georgetown

Küsimused