Keystone logo
University of Hamburg - School of Integrated Climate and Earth System Sciences SICSS

University of Hamburg - School of Integrated Climate and Earth System Sciences SICSS

University of Hamburg - School of Integrated Climate and Earth System Sciences SICSS

Sissejuhatus

Integreeritud kliima- ja maasüsteemiteaduste kool

SICSS asutati 2008. aastal tipptasemel klastri "Integreeritud kliimasüsteemi analüüsi ja prognoosimise (CliSAP)" kraadiõppena, mis töötab aastatel 2007–2018. Meie esimesed doktorandid alustasid oma projektidega SICSS-i liikmetena 2008. aastal ja meie esimesed magistrandid registreerusid 2009. aasta oktoobris. Sellest ajast alates on SICSS kasvanud väga kiiresti!

Täna võõrustame püsivalt umbes 75 doktoranti ja umbes 45 magistranti. Alates 2019. aasta suvest hoolitseb SICSS kõigi karjääri varaste etappide eest. Lisaks magistriõppele ja doktoriõppele vastutame ka Post-Doc programmi ja kõigi sooküsimuste eest, mis on seotud karjääri alguses.

Interdistsiplinaarne haridus ja teadusuuringud SICSSis

SICSS tähistab interdistsiplinaarset ja teadusuuringutele orienteeritud haridust Maa ja kliimasüsteemi teaduses. SICSS ühendab erineva teadusliku tausta ja teadmistega üliõpilasi ja kandidaate ning võimaldab integreeritud, uuenduslikku haridust. SICSS valmistab teid ette töötamaks eksperdina erinevates kliimamuutuste valdkondades: teadlasena loodus-, sotsiaal- ja majandusteaduste valdkondades, konsultandina või eksperdina riiklikes ja rahvusvahelistes organisatsioonides. Distsiplinaarsete ja interdistsiplinaarsete uuringute kõrge tase, individuaalne tugi ja järelevalve ning rahvusvaheline õhkkond SICSS-is on meie programmi inspireeriv taust.

Kõik meie programmid algavad sissejuhatusega, mis annab ekspertpõhise ülevaate kliimateadustega tegelevatest erialadest. Lõputööde kursustel omandatud interdistsiplinaarseid teadmisi täiendavad kursused konkreetsete uurimisoskuste kohta, mis on vajalikud Maa- ja kliimateaduste karjääriks. See hõlmab teadusliku kirjutamise, esitluse või juhtimise oskusi. Teised uurimisoskuste kursused on pühendatud programmeerimisele, arvutikeeltele, modelleerimisvahenditele või visualiseerimisele. Uurimisoskuste kursused lõpetatakse hea teadustava ja kultuuridevahelise koolituse kursustega.

Asukohad

  • Hamburg

    School of Integrated Climate System Sciences Universität Hamburg Grindelberg 5 20144 Hamburg Germany, , Hamburg

Küsimused