Keystone logo
University of Helsinki Andmeteaduse magister
University of Helsinki

Andmeteaduse magister

Helsinki, Soome

2 Years

Inglise keel, Soome keel, Rootsi keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 18 000 / per year *

Ülikoolilinnakus

* ELi/EMP välistele üliõpilastele

Sissejuhatus

Kuidas suurandmete abil laevaõnnetusi ära hoida?

Andmeteadus ühendab arvutiteaduse ja statistika, et lahendada põnevaid andmemahukaid probleeme tööstuses ja paljudes teadusvaldkondades. Kuna andmeid kogutakse ja analüüsitakse kõigis ühiskonna valdkondades, on nõudlus professionaalsete andmeteadlaste järele suur ja kasvab veelgi.

Andmeteaduse interdistsiplinaarses magistriprogrammis olete koolitatud töötama andmemahukates tööstuse ja teaduse valdkondades, omades oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud keerukate andmeanalüüsi probleemide lahenduste loomiseks.

Õppimine

Andmeteaduse magistrikraad koosneb 120 ainepunktist, mis on jagatud põhikursusteks, valikainete andmeteaduse kursusteks ja muudeks kursusteks. Andmeteaduse magistriprogrammi uuringud hõlmavad nii teoreetilisi kui ka praktilisi komponente, sealhulgas erinevaid õppemeetodeid (loengud, harjutused, projektid, seminarid; tehakse nii individuaalselt kui ka rühmadena). Eriti rakenduslikus andmeteaduses kasutame ka probleemipõhiseid õppemeetodeid, et saaksite tegelikke probleeme lahendada.

Samuti harjutate õpingute ajal akadeemilisi oskusi , nagu teaduslik kirjutamine ja suuline esitlus. Selles valdkonnas praktiliste kogemuste saamiseks soovitatakse teil oma praktikasse lisada oma praktika.

Sisseastumised

Õppekava

Programmi tulemus

Stipendiumid ja rahastamine

Aktuaalset

Programmi õppemaks

Kooli kohta

Chat with students

Küsimused