Keystone logo
University of Helsinki Arvutiteaduse magister
University of Helsinki

Arvutiteaduse magister

Helsinki, Soome

2 Years

Inglise keel, Soome keel, Rootsi keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 18 000 / per year *

Ülikoolilinnakus

* ELi/EMP välistele üliõpilastele

Sissejuhatus

Kuidas muudab teie programmikood maailma?

Arvutiteadusel on hiilgav tulevik ! Arvutiteaduse magistriprogrammis saate oskusi, mis võivad aidata teil luua uusi võrgulahendusi, ehitada üles tulevase digitaalse ühiskonna, arendada turvalisi digitaalteenuseid või osaleda murrangulises tarkvaraprojektis. Võib -olla töötate välja algoritmid genoomi andmete kasutamiseks meditsiinis või optimeerite bussimarsruute positsioneerimisandmete abil. Kas sa imestad kõigi asjade üle, mida saab automatiseerida? Või tahaksid süveneda ja saada uurijaks?

Arvutiteaduse magistriprogrammis saate saada eksperdiks paljudes valdkondades. Teil on juurdepääs University of Helsinki infotehnoloogiaalase uurimistöö fookusvaldkondadele: algoritmid, hajutatud või võrgusüsteemid ja tarkvaratehnika. Saate püsivaid kutseoskusi ettevõtlusmaailma spetsialistide, disaini- või juhtimispositsioonide jaoks või teadus- ja doktoriõppeks, kuna arvutiteaduse magistriprogramm annab teile sobivuse nii iseseisvaks tööks kui ka multidistsiplinaarseks meeskonnatööks.

Arvutiteaduse programmi University of Helsinki kvaliteetset õpetamist on riiklikes ja rahvusvahelistes õpetamishindustes korduvalt esile tõstetud. Õpilaskeskne ja süvaõpe annab teile tugeva aluse elukestvaks õppeks. Õppimine Soome juhtivas arvutiteaduse uurimisüksuses pakub teile pidevat suhtlust praeguste uuringutega ja ülevaadet valdkonna arengumustritest.

Tööhõive väljavaated valdkonnas on suurepärased. Lõpetajana võite leida tööd erinevatel ametikohtadel IKT valdkonnas kogu maailmas, nii ettevõtja kui ka töötajana, väikestes või suurtes ettevõtetes ning era-, avaliku või kolmanda sektori organisatsioonides. Teie kraad on ka suurepärane hüppelaud doktoriprogrammi.

Sisseastumised

Õppekava

Programmi tulemus

Stipendiumid ja rahastamine

Aktuaalset

Programmi õppemaks

Kooli kohta

Chat with students

Küsimused