Keystone logo
University of Helsinki Inglise keele magister
University of Helsinki

Inglise keele magister

Helsinki, Soome

2 Years

Inglise keel, Soome keel, Rootsi keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 18 000 / per year *

Ülikoolilinnakus

* ELi/EMP välistele üliõpilastele

Sissejuhatus

Kuidas sai inglise keelest maailma keel?

Inglise keele magistriprogrammis University of Helsinki arendate oma teadmisi valdkondades, mis on teistes programmides sageli eraldatud: inglise keel ja keeleteadus, inglise kirjandus ja inglise keele õpetamine. Võite osaleda kursustel kõigis kolmes valdkonnas või keskenduda ainult ühele neist. Igal õppeaastal pakutakse kuni 25 valikainete kursust ja teadusseminare, mis toetavad teid magistritöö kirjutamisel. Samuti saate oma kraadiga ühendada mooduleid teistest kunstiteaduskonna programmidest, näiteks digitaalsed humanitaarteadused ja kirjandusõpe.

Miks just inglise keele õpingud?

Inglise keele magistriprogramm aitab teil arendada oma teadmisi valdkondades, mis on teistes programmides sageli eraldatud : inglise keel ja keeleteadus, inglise kirjandus ja inglise keele õpetamine. Töötades stimuleerivas keskkonnas koos edukate teadlaste ja õpetajatega, arendate ka töö- ja tööeluoskusi, näiteks esitlusoskust, iseseisvat ja rühmatööd ning projektijuhtimist.

Inglise keele magistrikraad valmistab teid ette mitmesugusteks töödeks ja meie lõpetajad on olnud edukad töö leidmisel. Koos kohustuslike pedagoogiliste õpingutega kvalifitseerub inglise keele magistrikraad teile keeleõpetajaks. Teise võimalusena võite leida tööd meedias või kirjastuses, äri- või rahvusvahelistes organisatsioonides. Inglise keelt kasutatakse ülemaailmselt teaduse, kultuuri, äri ja turismi keelena ning kõigis neis valdkondades on vaja inglise keele eksperte.

Struktuur ja sisu

Magistrikraadi ulatus on 120 ainepunkti (ECTS). Täiskoormusega õpingutega lõpetate magistrikraadi kahe aasta pärast. Kraad sisaldab järgmisi uuringuid:

  • Eriala täiendõpe (75–120 ainepunkti)
  • Kursused või moodulid muust programmist (0–45 ainepunkti)

Magistriõppe ajal keskendute peamiselt oma spetsialiseerumisele, süvendades oma teadmisi kursuste kaudu ja kirjutades magistritöö. Sõltuvalt teie huvidest võite lisada ka valikaineid ja muid toetavaid õpinguid.

Õpingute süstemaatiliseks lõpuleviimiseks koostate magistriõppe alguses isikliku õppekava (PSP), mida toetavad programmi töötajad ja üliõpilasteenused.

Samuti saate osa oma õpingutest välismaal lõpetada, osaledes õpilasvahetusprogrammis.

Õppekeel ja ülesannete keel on inglise keel.

Sisseastumised

Õppekava

Programmi tulemus

Stipendiumid ja rahastamine

Aktuaalset

Programmi õppemaks

Kooli kohta

Chat with students

Küsimused