Keystone logo
University of Helsinki Metsateaduste magister
University of Helsinki

Metsateaduste magister

Helsinki, Soome

2 Years

Inglise keel, Soome keel, Rootsi keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 18 000 / per year *

Ülikoolilinnakus

* ELi/EMP välistele üliõpilastele

Sissejuhatus

Kuidas saavad metsad aidata meil kliimamuutustega võidelda?

Kas soovite mõjutada metsade tulevikku , mis on peamine loodusvara ja bioloogilise mitmekesisuse allikas ? Kas olete kunagi mõelnud, miks nimetatakse metsi Maa kopsudeks ja kuidas on kliimamuutused seotud metsadega? Või kuidas puid kasvatatakse ja töödeldakse toodeteks jätkusuutlikult ja tõhusalt? Ja kuidas on majandus ja metsad omavahel seotud?

Nendele küsimustele saate vastuseid metsateadusi õppides. Sa hakkad metsa vaatama mitte ainult jooksurada või puiduallikana, vaid pigem mitmekülgsete taastuvate ressursside allikana ja keerukate ökoloogiliste süsteemidena, mis on tihedalt seotud nende keskkonnaga.

Nende uuringute tugev tunnus on inimeste ja looduse ning ühiskonna ja loodusvarade vaheline suhe. Metsateaduste magistriprogramm ( University of Helsinki põhineb metsateaduste osakonna uurimistööl, mis on maailma edetabelis 4. kohal, pannes selle osakonna üheks parimaks maailmas.

Õppimine

Metsateaduste magistriprogrammis University of Helsinki õpetamine põhineb tipptasemel teadustööl. Meie õpetamise eesmärk on harida õpilasi metsateaduste valdkonna ekspertideks. Programmi uuringud annavad tugeva aluse, mis kannustab iseseisvat ja kriitilist mõtlemist. Õpetamisel on rõhutatud multidistsiplinaarset mõtlemist ja probleemide lahendamise oskust. Õpilased hindavad metsaga seotud nähtusi, mis mõjutavad ökoloogilisi, majanduslikke ja sotsiaalseid küsimusi.

Sisseastumised

Õppekava

Programmi tulemus

Stipendiumid ja rahastamine

Programmi õppemaks

Aktuaalset

Kooli kohta

Chat with students

Küsimused