Keystone logo
University of Holy Cross

University of Holy Cross

University of Holy Cross

Sissejuhatus

Mississippi jõe läänekaldal, mõne minuti kaugusel New Orleansi kesklinnast University of Holy Cross on üks lõunamaade ainulaadsemaid hariduslikke kogemusi.

Ülikool asutati 1916. aastal Püha Risti marianiitide ministeeriumina asuva Püha Risti Kolledži Jumalaema ja loodi õpetajate koolitamiseks ja ettevalmistamiseks paljudes koolides, mida marianidid avasid kogu Lõuna-Louisiana osariigis. Ülikooli jätkuv vankumatu seos marianiitõdede tõekspidamistega ja selle juured nende õpetamisel, kes lõpuks teisi õpetaksid, on mõlemad osa sihtasutusest, mis muudab UHC kogemuse nii eriliseks.

Meie õpilaste jaoks tähendab see väiksemaid klasse, usupõhist õhkkonda ja heldemat, reageerivate spetsialistide meeskonna suuremat isiklikku tähelepanu. See tähendab koostööd põnevas ja ettevõtlikus keskkonnas, kus alati keskendutakse tipptasemele. See tähendab kaastundliku, hooliva õppejõu ja personali tuge, kes on pühendunud sellele, et saaksite oma hariduskogemusest maksimumi võtta.

Lõppkokkuvõttes tähendab see, et lahkute University of Holy Cross eluks ettevalmistatuna.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • New Orleans

    Woodland Drive,4123, 70131, New Orleans

    Küsimused