Keystone logo
University of Johannesburg MEng füüsilises metallurgia alal (uuringud)
University of Johannesburg

MEng füüsilises metallurgia alal (uuringud)

Johannesburg, Lõuna-Aafrika Vabariik

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR 40 802 / per year *

Ülikoolilinnakus

* õpilased Aafrika riikidest: R2000,00 aastas | õpilased väljaspool Aafrikat mandritelt: 17 000,00 RÜ aastas

Sissejuhatus

Füüsilise metallurgia inseneriteaduse magistriõppe eesmärk on arendada kõrgtehnoloogiliste võimetega koolilõpetajal inseneri projekteerimise ja sünteesiga seotud sobivaid analüüsi- ja uurimisoskusi, et lahendada ühiskonna inseneriprobleeme laiemalt. Selle programmi üks põhieesmärke on arendada edasijõudnute võime iseseisvalt teadusuuringuid läbi viia ja sellisena edendada elukestva õppe lähenemisviisi. Programmi eesmärk on ka tutvustada keskkonnaprobleeme inseneriteaduses ning tunnustada teiste teadusharude rolli inseneriteaduses. Nii avalikus kui ka erasektoris töötavad insenerid ja inseneriuuringutest huvitatud spetsialistid peavad programmi väga kasulikuks.

UJ-s õppimise põhjused

  • UJ ei paku mitte ainult spetsiaalset programmi nimega First Year Experience, mis aitab õpilastel esimesel aastal orienteeruda, vaid pakume ka vanemõpilaste kogemust, mis suunab õpilasi töökoha poole!
  • Kasutage võimalust osaleda erinevatel spordialadel ning treenida koos olümpialaste ja paraolümplastega tipptasemel väljakutel, radadel ja väljakutel või lihtsalt hoidke end vormis, liitudes ühe jõusaaliga meie neljast ülikoolilinnakust.
  • Olge osa noorest, elujõulisest ja vilgast ülikoolist, mis peegeldab meie riigi püüdlusi ja kohaneb nendega hõlpsalt, säilitades samal ajal ülemaailmse tähtsuse paljude rahvusvaheliste partnerluste kaudu.
  • 178 Rahvusvaheliselt tunnustatud ja tunnustatud kvalifikatsioonid.
  • Liituge ülikooliga, mis hoolib piisavalt sellest, et on 2016. aasta algusest kogunud üle 300 miljoni RÜ, et toetada kampaaniat Missing Middle. UJ tagab ka selle, et enam kui 6000 puudustkannataval õpilasel on kaks tervislikku einet päevas.
  • Õppige elavas kullalinnas – Lõuna-Aafrika majanduskeskuses. Liituge elava, kosmopoliitse, edumeelse üliõpilaste ja õppejõudude rühmaga, kes on teel tulevikku uuesti ette kujutama!
  • UJ pakub suurepärast ülikoolilinnaku kogemust, olenemata sellest, kas elate ühes UJ elukohas, kuulute päevamajja või soovite lihtsalt suhelda kõigi ülikoolilinnakute üliõpilaskeskustes.
  • Tagame kõigi meie õpilaste tervise, ohutuse ja turvalisuse oma ülikoolilinnaku tervishoiuteenuste ja UJ kaitseteenuste kaudu.
  • Kas teadsite, et UJ esimese viie eksistentsiaasta jooksul kahekordistas ta oma sihtotstarbelist uurimistulemust ja jätkab rekordite purustamist tänaseni!

Sisseastumised

Programmi tulemus

Kooli kohta

Küsimused