Keystone logo
© BIMM University
University of Kent

University of Kent

University of Kent

Sissejuhatus

QS World University Rankings 2024 edetabelis on Kent Ühendkuningriigis 39. kohal ja ta on kogu maailmas kõrgkoolide 25% parima hulgas.

Siin Kentis oleme kõik osa elavast, loomingulisest ja kaasavast ülikoolist, mis püüab endast märku anda. Kui valite rahvusvaheliseks õppeks Kenti, valite ideaalse värava mujale maailma. Koht oma ambitsioonide avamiseks. Viies oma visiooni edasi. Oma eesmärkide saavutamine.

Liitute loominguliste ja kriitiliste mõtlejate mitmekesise kogukonnaga, kes inspireerib ja esitab teile väljakutse oma teema piire nihutada. Ükskõik, kas teie järgmiseks sammuks on oma huvide kohta rohkem teada saada või pikaajaline karjääriambitsioon, teeme koostööd, et aidata teil oma tulevikku kujundada.

Ükskõik, kas õpite meie Ühendkuningriigi ülikoolilinnakutes Canterburys ja Medways või meie spetsiaalses kraadiõppekeskuses Pariisis, leiate Kentist turvalise ja külalislahke keskkonna. Lisaks suurepärasele õpetamisele, mis avab teile uusi ideid, on teil juurdepääs esmaklassilistele rajatistele, akadeemilisele ja heaolu toetamisele ning paljudele õppekavavälistele võimalustele oma kogemuste laiendamiseks.

Et toetada teid õpingute ajal, sisaldab meie helde stipendiumifond auhindu muusikalise ja spordi tipptasemel ning eksklusiivseid stipendiume rahvusvahelistele üliõpilastele.

Inspireeriv õppetöö eesotsas uurimistööga

Kenti lähenemine uurimistööle on alati olnud interdistsiplinaarne ja koostööpõhine. Viimases Research Excellence Frameworkis (REF) kinnitati meie maine maailma juhtiva teadusülikoolina nii kunstide ja humanitaarteaduste, teaduste kui ka sotsiaalteaduste valdkonnas. Teie jaoks tähendab see, et liitute kogukonnaga, mis nihutab piire, on ambitsioonikas, uuenduslik ja soovib inimeste elu positiivselt muuta. Õpid juhtivatelt mõtlejatelt, kelle töö annab nende õpetamise aluseks ja kes mõistavad, mida on vaja maailma juhtiva teadustöö tegemiseks.

Suurepärane tudengikogemus

Kuna ülikoolilinnakus on 157 rahvust, on maailm Kentis teie ukse ees. Sinust saab osa meie mitmekesisest ja sõbralikust kogukonnast ning sõbruneb inimestega üle kogu maailma meie paljude üliõpilasseltside, spordiklubide ja rahvusvaheliste gruppide kaudu.

Tähistage koos meiega, osaledes festivalidel ja sündmustel, nagu Diwali, Holi, Thanksgiving või Hiina uusaasta. Vaadake ka WorldFesti, meie iga-aastast meie rahvusvahelise kogukonna pidustust.

Sinu tulevik algab siit

Soovime, et teie elu pärast kooli lõpetamist vastaks teie ambitsioonidele, nii et võimaluse korral lisame teie kraadile reaalse kogemuse, et aidata teil arendada edu saavutamiseks vajalikke kutseoskusi. Hoolitseme selle eest, et meie rajatised peegeldaksid neid, millega tööstuses kokku puutute, et aidata teil ellu viia ja anda teile lõpetajate maailmas tõsise eelise. Saate oma kraadile väärtust lisada, kui otsustate võtta aasta ka tööstuses või praktikal: suurepärane areng teile ja hindamatu kogemus teie tulevaseks karjääriks.

Meie auhinnatud karjääri- ja tööhõiveteenistus pakub praktilist tuge alates esimesest päevast kuni kolme aastani pärast kooli lõpetamist, et saada toetust järgmiseks või teada saada, kuhu teie kraad teid viia võib. Kui teie plaanid hõlmavad pärast lõpetamist töötamist Ühendkuningriigis, toetab Kent Union teid Graduate Route'ile kandideerimisel.

Ülikooli omadused

Olenemata sellest, kas õpite ühes meie vapustavas Ühendkuningriigi ülikoolilinnakus või meie spetsialiseeritud Euroopa keskustes, ootab teid sõbralik vastuvõtt ja suurepärane üliõpilaskogemus. Siin on maitse sellest, mida võite oodata.

Canterbury

Ilus ja sõbralik linn, rikas ajalooga ja koduks ligi 30 000 õpilasele. Keskaegsed hooned asuvad elavate baaride ja pubide ning paljude poodide ja restoranide kõrval. Londonist vähem kui tunni kaugusel ning linnade, külade, maakohtade ja randadega ümbritsetud Canterbury pakub maailma parimat.

Meie mäe tipus asuvas pargilinnakus on vaatega katedraalile fantastilised õppe-, õppimis- ja sotsiaalrajatised, sealhulgas kvaliteetsed üliõpilasmajutused, Templemani raamatukogu, spordikeskus, meditsiinikeskus, teater, ööklubi, kino, restoranid, baarid. , ja kauplused.

Medway

Medways on palju avastamist: ajaloolised linnad, kaunid maapargid ning jõeäärsed baarid ja restoranid.

Meie Medway ülikoolilinnak põhineb kahel saidil – Pembroke ja The Historic Dockyard Chatham – ning sellel on erakordsed rajatised, sealhulgas tööstusstandardile vastav uudisteruum, laborid, järeltöötlusstuudiod, muusika prooviruumid ja digitaalsed filmitegemise sviidid. Ülikoolilinnakus on elav ja sõbralik õhkkond ning suurepärane toit ja meelelahutus tudengisõbralike hindadega.

Brüssel

Euroopa Liidu institutsioonide, NATO ja paljude teiste rahvusvaheliste organisatsioonide ja valitsusväliste organisatsioonide koduks on Brüssel rahvusvaheliste suhete keskus. Meie programmid kasutavad seda ära ja meie õpilased naudivad võrratuid võimalusi võrgustike loomiseks, akadeemiliseks arenguks ja professionaalseks edenemiseks. Meie keskuse sihtotstarbeliselt kujundatud ruumid hõlmavad 24/7 vaikset õpperuumi, loengusaale ja seminariruume ning doktoriõppe teaduritele mõeldud bürooruume.

Pariis

Üks maailma kultuuriliselt rikkamaid linnu, Pariis muutub teie klassiruumiks, kui järgite selles tähelepanuväärses linnas elanud ja sellest inspiratsiooni ammutanud silmapaistvate intellektuaalide jälgedes. Kõigi meie Pariisi programmide sisu on loodud asukoha ärakasutamiseks ning õppereisid linna muuseumidesse, kunstinäitustesse, arhiividesse, kinodesse ja arhitektuurilistesse rikkustesse on teie õpingute lahutamatu osa.

Meie kool asub Columbia globaalses keskuses (Reid Hall), mis on ülemaailmne uurimis- ja õppekeskus, mida jagatakse partnerasutustega Montparnasse'i piirkonnas. See asub Ladina kvartali kõrval, mis on ajaloolise Sorbonne'i ümber kubiseva tudengieluga piirkond.

Meil on Canterburys üle 5300 ja Medways üle 1100 õppetoa. Meie Canterbury ülikoolilinnakus pakume laia valikut kvaliteetseid üliõpilasmajutusi, mis vastavad teie vajadustele ja eelarvele. Ükskõik millise valiku valite, võite olla kindlad turvalises, mugavas ja sõbralikus keskkonnas.

Toiduvalmistamise võimalusega majutus

Ideaalne, kui soovite süüa valmistada ja aeg-ajalt väljas einestada. Pakume kööginurgaga majutust Darwini kolledžis, Keynesis, Turingis, Tyler Courtis ja Park Woodis ning oma spetsiaalses magistriõppes Woolfi kolledžis.

Osalise toitlustusega majutus

Kui te ei soovi kõigi oma toitude valmistamisega vaeva näha, on meie osalise toitlustusega majutuskoht ideaalne. Meie ülikoolilinnakus on kaks võimalust:

Voodi ja bistroo

See pakett on saadaval Keynesi kolledži ja Becket Courti elanikele ning sisaldab tööpäeviti hommiku- ja õhtusööki Dolce Vitas ning nädalavahetustel ja riigipühadel hommiku- ja õhtusööki Rutherfordi söögisaalis.

Voodi ja Flex

See Elioti ja Rutherfordi kolledži elanikele saadaval olev toitlustus- ja majutuspakett sisaldab 10 naela suurust päevaraha, mis kulub õppeaasta jooksul seitsmel päeval nädalas valitud ülikoolilinnaku kohtades toidule.

Liberty Quays

Suurepärane majutusvõimalus meie Medway õpilastele. Ööbite oma vannitoaga toas 5-8 õpilasele mõeldud korteris ning igas korteris on avar köök. Majutuskulud sisaldavad kommunaalmakseid, internetiühendust ja isiklikku varakindlustust.

  Stipendiumid ja rahastamine

  University of Kent on Cheveningiga pikaajaline suhe, mis on paljude aastate jooksul edukalt paigutanud ülikooli teadlasi üle kogu maailma. Kent on uhke, et on Cheveningi partner ja pakub lisaks tavalistele Cheveningi stipendiumidele kolme partneristipendiumi. University of Kent ootab kõigist Cheveningi abikõlblikest riikidest taotlusi meie Ühendkuningriigi ülikoolilinnakutes üheaastase õpetatava magistrikraadi saamiseks alates 2024. aasta septembrist. Uurige, kuidas taotleda .

  Üliõpilastele, kes alustavad 2024. aasta septembris mõnes meie Ühendkuningriigi ülikoolilinnakus kraadiõppe kursust, on meil saadaval mitu stipendiumi. Kontrollige, kas teil on õigus kandideerida, ja hankige lisateavet meie stipendiumi veebisaitidelt .

  Siin on stipendiumid, mis võivad erilist huvi pakkuda:

  Miks õppida Kenti ülikoolis</p>

  Suurepärane tugi

  Valitud Times Higher Education Awards 2018 kategoorias silmapaistev toetus üliõpilastele.

  Suurepärane üliõpilaskogemus

  Meie õpilased hindavad meid järjekindlalt kui Ühendkuningriigi parimaid üliõpilaskogemusi

  Globaalne väljavaade

  Oleme uhked oma tugeva rahvusvahelise fookuse üle ja võimaldame õpilastel arendada globaalset perspektiivi

  Esmaklassilised rajatised

  Kenti üliõpilased saavad kasu pidevatest investeeringutest rajatistesse, akadeemilistesse programmidesse ja teenustesse.

  Campus Life & Facilities

  Kentis on palju enamat kui loengud ja seminarid. Võite liituda üliõpilaste seltsiga, alustada uut spordiala, sukelduda muusikamaastikule või teha vabatahtlikku tööd, et oma karjäärivõimalusi suurendada.

  Sport ja fitness

  Oleme pühendunud "sport kõigile" filosoofiale ja julgustame teid olema aktiivsemad, end vormis ja lõbutsema Kentis. Olenemata sellest, kas olete harrastuskasutaja või tõsine sportlane, meie pühendunud spordiarendusmeeskond ning täielikult kvalifitseeritud tervise- ja spordiinstruktorid on teie käsutuses. Saadaval on ka helded spordistipendiumid.

  Kunst ja kultuur

  Nautige meie ülikoolilinnakus asuvas kinos ja Gulbenkiani kunstikeskuses uusimat filmi, teatrit, kunsti, muusikat, ajalugu ja tantsu. Samuti saab kaasa lüüa õpilaste loodud lavastustes ja üritustes.

  Muusikaline kogukond

  Muusika on Kenti kogemuse suur osa. Kõikide ainete õpilased saavad kaasa lüüa mitmesugustes õppekavavälistes muusikategevustes ja isegi Canterbury katedraali suurejoonelises ümbruses on esinemisvõimalused. Muusika esitamise stipendiumid on saadaval andekatele instrumentalistidele ja lauljatele.

  Klubid ja seltsid

  Jagage oma huvisid ja saage eluaegseid sõpru kogu maailmast. Saadaval on lai valik spordi-, esitus-, kultuuri-, usu- ja erihuvirühmi ning võite isegi oma seltsi asutada. Samuti on võimalusi vabatahtlikuks tööks ja raha kogumiseks ning Kent Unioni tele- ja raadiojaamades töötamiseks.

  Nautige maailma mastaabis

  Meie tõeliselt rahvusvahelise kogukonnaga – meie üliõpilased esindavad üle 159 rahvuse – on teil võimalus tähistada festivale, nagu Holi, Thanksgiving ja Hiina uusaasta koos õpilastega üle kogu maailma.

  Õpilaste tugi ja heaolu

  Pakub tuge konkreetsete õpiraskuste, juurdepääsunõuete ja kaasavate õppekavade puhul, samuti heaolu tuge, kui kogete psühholoogilistest, emotsionaalsetest või vaimse tervise probleemidest tulenevaid raskusi.

  Karjäär ja tööalane teenus

  Võib aidata teil arendada tööalase konkurentsivõime oskusi, planeerida oma karjääri, arendada oma CV-d ja praktikaintervjuusid, aga ka võimalust osaleda töötubades ja tööandjate külastustel ülikoolilinnakus.

  Raamatukogud

  Kaks raamatukogu, mis sisaldavad üle 1,3 miljoni raamatu, perioodika, ajakirja ja veebiressursse

  Asukohad

  • Canterbury

   Giles Ln, CT2 7NZ, Canterbury

  Chat with students

  Küsimused