Keystone logo
University of Lincoln Mgeog inimgeograafia
University of Lincoln

Mgeog inimgeograafia

Lincoln, Suurbritannia

4 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

* taseme kohta, rahvusvahelistele üliõpilastele | kodu/EL-i õpilased: 9250 £ taseme kohta

Sissejuhatus

Geograafia on integreeruv õppeaine, mis püüab mõista inimühiskonna ja selle keskkonna suhet, käsitledes mõningaid kriitilisi probleeme, mis meie tulevikku proovile panevad.

Lincolni geograafia eesmärk on arendada järk-järgult ainest arusaamist ja geograafilisi oskusi reaalsete probleemide kontekstis, võimaldades õpilastel rakendada oma õppimist tänapäevaste globaalsete väljakutsetega. Lincolni unikaalse fookusega „asustatud Maa ohutusele ja tervisele” on meie missiooniks pakkuda 21. sajandi globaalsete, keskkonna- ja ühiskondlike väljakutsete jaoks asjakohane kraad.

Meie lähenemisviisi keskmes on usk interdistsiplinaarsete teadmiste tähtsusesse suurte probleemide lahendamisel. Meie akadeemikud on kogenud teadlased, kes uurivad peamisi ja esilekerkivaid probleeme kogu inim- ja füüsilise geograafia spektris.

See MGeogi programm võimaldab õpilastel täiendada oma teadmisi valitud geograafia valdkonnas ja arendada oma arusaamist geograafilistest aruteludest teiste erialade kontekstis. See keskendub täiustatud geograafilistele oskustele, tutvustades õpilasi kaasaegsetele interdistsiplinaarsetele aruteludele valdkonna tipptasemel ning võimaldab õpilastel oma uurimishuvide ellu viia, viies lõpule originaalse uurimisprojekti, mille nad avaldavad ajakirja stiilis artiklis.

"See teave oli avaldamise ajal (juuli 2023) õige"

Sisseastumised

Õppekava

Programmi õppemaks

Kooli kohta

Küsimused