Keystone logo
University of Liverpool Online Programmes

University of Liverpool Online Programmes

University of Liverpool Online Programmes

Sissejuhatus

Sissejuhatus

Tere tulemast teenusesse University of Liverpool Online Programmes .

Meie kraadiõppe programmid pakuvad taskukohast ja mugavat teed õppimise ja karjääri edendamiseks. Saate kõrgelt hinnatud kvalifikatsiooni prestiižsest Ühendkuningriigi ülikoolist ja Russell Groupi liikmest, mis koosneb 24 teadusuuringute juhitud Ühendkuningriigi ülikoolist, kes on pühendunud kõrgeimate võimalike teadus- ja haridusstandardite säilitamisele.

Portree kontsentreeritud küpsest ärinaisest, kes töötab kodus laua taga istudes sülearvutiga
Photo by Dean Drobot / Shutterstock

Miks õppida koos University of Liverpool Online Programmes

Kõik meie programmid on loodud spetsiaalselt veebipõhiseks õppimiseks. Õpetamist ja hindamisi pakutakse paindlikult meie tipptasemel õppeplatvormi kaudu, pakkudes teile juurdepääsu kõikidele ressurssidele ja toele, mida on vaja veebis õpingute lõpetamiseks. Pärast programmi edukat lõpetamist kutsutakse teid lõpetama Liverpooli ülikooli kaunis ülikoolilinnak Loode-Inglismaal.

Meist

Liverpooli ülikool on pakkunud veebiprogramme alates 2000. aastast. Oleme tunnustatud kui üks Euroopa juhtivaid täielikult veebipõhise kraadiõppe pakkujaid. Keskendudes karjääri edenemisele ja ülemaailmsele koostööle, on meie programmid mõeldud ambitsioonikatele spetsialistidele, kellel on mitmeaastane töökogemus ja kes soovivad omandada maineka kvalifikatsiooni, tegemata samas järeleandmisi oma olemasolevate kohustuste täitmisel.

Lähivaade afroameerika noormehest, kes tippib sõnumeid kaasaegsel sülearvuti klaviatuuril, kaherahvuseline meestöötaja istub laua taga ja töötab arvutiga, konsulteerib kliendiga või õpib veebis, tehnoloogiakontseptsioon
Photo by fizkes / Shutterstock

Asukohad

  • Liverpool

    Liverpool, Suurbritannia

    Küsimused