Keystone logo
University of Louisiana at Lafayette College of Education Nõustajahariduse magistriprogramm
University of Louisiana at Lafayette College of Education

Nõustajahariduse magistriprogramm

Lafayette, Ameerika Ühendriigid

Request duration

Inglise keel

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Nõustaja hariduse omandamine valmistab teid ette karjääriks nõustamisel, aidates lastel ja täiskasvanutel nende suhete, vaimse tervise ja isiklike eesmärkide saavutamisel. Pärast magistrikraadi omandamist olete valmis töötama kooli või kogukonna nõustajana, töötades teiste inimeste elu paremaks muutmise nimel.

Meie nõustajahariduse magistriprogramm sisaldab järgmisi valdkondi:

 • Kliinilise vaimse tervise nõustamine
 • Kooli nõustamine

Nõustajahariduse magistrikraadiga saate aru, kuidas oma klientidega kõige paremini suhelda, hinnata inimese heaolu mõjutavaid tegureid, rakendada kaasaegseid klientide hindamise ja kohtlemise meetodeid ning juhtida grupi- ja individuaalseid nõustamissessioone. Kogu meie nõustajahariduse magistriõppes oldud aja jooksul on teil võimalus töötada meie kohapeal asuvas kliinikus klientidega, omandades kraadi omandades praktilisi kogemusi.

Meie nõustajahariduse magistriõppe õppekava on kavandatud vastavusse kutsestandarditega, et saaksite oma karjääri edendamiseks asjakohaseid teadmisi. Nende standardite järgi oskuslikuks muutumine võimaldab teil vastata oma valdkonna nõudmistele ja avardada oma võimalusi.

Meie nõustajahariduse magistriõppesse astunud õpilased on vanuses 22–65 eluaastat. Selle tulemusel toovad nad kaasa laia valikut varasemaid kogemusi. Vanuse ja kogemuste mitmekesisus, mida meie õpilased meie nõustajahariduse magistriõppesse toovad, on üks meie väärtuslikumaid õppevahendeid. Nende kogemus võib olla vabatahtlik või tasuline ning see võib olla toimunud hariduse, ettevõtluse, vaimse tervise hooldamise või muude tegevuste alal. Kui teil pole abisuhtes kogemusi, soovitame tavaliselt enne nõustajahariduse magistriprogrammi kandideerimist vabatahtlikuna koolis või agentuuris osaleda.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • MA nõustamises ja vaimsuses
  • Ottawa, Kanada
 • MSEd nõustamisel (kaks eriala)
  • Aberdeen, Ameerika Ühendriigid
 • Magister nõustamises
  • Geneva, Šveits