Keystone logo
University of Louisville Department of Industrial Engineering

University of Louisville Department of Industrial Engineering

University of Louisville Department of Industrial Engineering

Sissejuhatus

Kiiruskool on Kentucky Ühenduse ainus koht, kus saab õppida tööstustehnikat. Pakume BSIE-d, MEngIE-d, MSIE-d (ülikoolilinnas ja võrgus), MEngEM-i (ainult võrgus) ja doktorikraadi. BSIE programmi kolm nõutavat ühistut annavad õpilastele praktilise kogemuse, mis aitab neil teooriat ja praktikat ühendada. Unikaalne Accelerated Pathway võimaldab saada nii BS- kui ka magistrikraadi <5 aastaga. Kaks veebipõhist kraadiõppe programmi (MSIE ja MEngEM) võimaldavad töötavatel spetsialistidel omandada täiendkoolitusi ja kasvada oma karjääris. Teenetel põhinevad stipendiumid on saadaval kõigis programmides, et aidata kompenseerida hariduskulusid.

Miks valida tööstustehnika?

Tööstusinseneri kraad avab uksed kõrgtehnoloogilisele karjäärile protsessijuhtimise, logistika ja suuremahuliste süsteemide (nt tehased, haiglad või isegi teemapargid) projekteerimisel! Tööstusinseneri üliõpilasena saate teada, kuidas organisatsioonid tegutsevad, õpite projekteerima ja täiustama keerulisi süsteeme ning õppima tootmist toodete realiseerimiseks ja tootmiseks. Pärast kooli lõpetamist saate oma oskusi rakendada kõigis tööstusharudes, rakendades samal ajal inimestega töötades juhtimisrollides.

Missioon

Meie tööstustehnoloogia programmide missioon, mis on kooskõlas Louisville'i ülikooli missiooniavaldusega ja JB Speedi insenerikooli missiooniavaldusega, on:

"pakkuma silmapaistvaid tööstusinseneri haridusvõimalusi piirkondlikele, riiklikele ja rahvusvahelistele üliõpilastele, säilitades samal ajal meie ühiskondliku pühendumuse uute teadmiste arendamisele uuringute, stipendiumide ja praktika integreerimise kaudu."

Programmi haridusalased eesmärgid

Mõne aasta jooksul pärast tööstusinseneri programmi lõpetamist on vilistlasteks oodata:

 • edukas tööstusinseneri kutsepraktikas,
 • tõhusad suhtlejad ja meeskonnamängijad ning
 • kaasatud professionaalsesse teenistusse ja elukestvasse õppesse.

Programmi kriteeriumid

 • Õppekava peab valmistama lõpetajaid ette inimesi, materjale, teavet, seadmeid ja energiat hõlmavate integreeritud süsteemide kavandamiseks, arendamiseks, juurutamiseks ja täiustamiseks.
 • Õppekava peab sisaldama põhjalikke juhiseid süsteemide integreerimiseks sobivate analüütiliste, arvutuslike ja eksperimentaalsete tavade abil.
 • Tuleb esitada tõendid selle kohta, et programmi õppejõud mõistavad erialast praktikat ja säilitavad valuutat oma vastavates kutsevaldkondades.
 • Programmi õppejõududel peab olema vastutus ja piisavad volitused programmi eesmärkide määratlemiseks, läbivaatamiseks, rakendamiseks ja saavutamiseks.

Üliõpilaste tulemused

Tööstustehnika osakonna teaduskond jälgib aktiivselt programmide kõiki aspekte, et tagada eesmärkide saavutamine ja lõpetajate järgmised tulemused:

 • võime identifitseerida, sõnastada ja lahendada keerulisi tehnilisi probleeme, rakendades inseneri-, teadus- ja matemaatika põhimõtteid;
 • võime rakendada projekteerimistehnoloogiat, et toota konkreetseid vajadusi rahuldavaid lahendusi, võttes arvesse rahvatervist, ohutust ja heaolu, samuti globaalseid, kultuurilisi, sotsiaalseid, keskkonnaalaseid ja majanduslikke tegureid;
 • võime tõhusalt suhelda mitme publikuga;
 • võime ära tunda eetilisi ja ametialaseid kohustusi inseneriolukordades ning teha teadlikke otsuseid, mis peavad arvestama insenerilahenduste mõju globaalsele, majanduslikule, keskkonna- ja ühiskondlikule kontekstile;
 • võime tõhusalt töötada meeskonnas, mille liikmed koos pakuvad juhtimist, loovad koostöölise ja kaasava keskkonna, seavad eesmärgid, plaanivad ülesandeid ja täidavad eesmärke;
 • oskus välja töötada ja läbi viia asjakohaseid katseid, analüüsida ja tõlgendada andmeid ning kasutada järelduste tegemiseks tehnilisi hinnanguid; ja
 • oskus omandada ja rakendada uusi teadmisi vastavalt vajadusele, kasutades sobivaid õppimisstrateegiaid.

Akrediteerimine

Tööstustehnika bakalaureuse (BS IE) ja tööstustehnika magistri (MEng IE) programmid on akrediteeritud ABETi inseneri akrediteerimiskomisjoni poolt.

Co-op programm on akrediteeritud American Council for Cooperative Education (ACCE) poolt.

Tööstustehnika magistrikraad (MS IE), veebipõhise insenerijuhtimise magistrikraad (MEEMO) ja tööstustehnika filosoofiadoktor (Ph.D. IE) on akrediteeritud Lõuna kolledžite ja koolide liidu poolt.

Asukohad

 • Louisville

  JB Speed Building, #306 J. B. Speed School of Engineering University of Louisville, 40292, Louisville

  Küsimused