Keystone logo
University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Medicine

University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Medicine

University of Luxembourg Faculty of Science, Technology and Medicine

Sissejuhatus

Ülikooli kohta

2003. aastal asutatud Luksemburgi Ülikool on Luksemburgi Suurhertsogiriigi ainus avalik-õiguslik ülikool. Mitmekeelne, rahvusvaheline ja teadusele orienteeritud, see on ka kaasaegne institutsioon, millel on isikupärane õhkkond.

Meist

• Asutatud 2003. aastal

• Mitmekeelne, rahvusvaheline, teadusele orienteeritud

• 850 professionaalset eksperti (teadus- ja teadustöötajad) toetavad 250 professorit, dotsendit ja õppejõudu nende õpetamisel

• Euroopa institutsioonide ja Luksemburgi finantskeskuse lähedal

Tere tulemast loodus-, tehnoloogia- ja meditsiiniteaduskonda (FSTM)

Loodus-, tehnoloogia- ja meditsiiniteaduskond (FSTM) pakub multidistsiplinaarseid teadmisi matemaatika, füüsika, tehnika, arvutiteaduse ja bioteaduste valdkonnas. Oma kahekordse õpetamise ja teadustöö missiooni kaudu püüab FSTM luua ja levitada teadmisi ning koolitada uusi vastutustundlike kodanike põlvkondi, et paremini mõista, selgitada ja edendada ühiskonda ja keskkonda, milles me elame.

Õppimine FSTM-is

Üle 2000 üliõpilase õpib 8 bakalaureuse-, 18 magistri-, 1 doktorikoolis ja elukestva õppe programmis. Üliõpilasi juhendab 80 rahvusvahelisest ja tunnustatud professorist ja vanemõppejõust koosnev meeskond. FSTM pakub suurepärast töökeskkonda ja võimalusi mitmekeelseteks ja väikestes rühmades toimuvateks kursusteks, varajast kaasamist uurimisprojektidesse ning tihedaid sidemeid institutsioonide ja tööstusharudega.

Teeb uurimistööd FSTM-is

Viiest osakonnast koosnev FSTM osaleb koostöös kohalike ja rahvusvaheliste partneritega tipptasemel teaduses ja innovatsioonis. Rohkem kui 270 professorit, järeldoktoranti, doktoranti, teadus- ja tehnikatöötajat viivad läbi interdistsiplinaarseid uuringuid dünaamilises, soodsas ja mitmekeelses keskkonnas.

Asukohad

 • Esch-sur-Alzette

  2, avenue de l'Université, L-4365 Esch-sur-Alzette, 4365, Esch-sur-Alzette

  • Kirchberg

   6, rue Richard Coudenhove-Kalergi, L-1359 Luxembourg, 1359, Kirchberg

   • Luxembourg City

    162a, avenue de la Faïencerie, L-1511 Luxembourg, 1511, Luxembourg City

    Küsimused