Keystone logo
University of Macerata

University of Macerata

University of Macerata

Sissejuhatus

137287_GiornatadelLaureato-9410.jpg

UniMC lühidalt

University of Macerata (UniMC) asutati 1290. aastal ja see on üks vanimaid ülikoole Euroopas. Aastate jooksul on tuhandetest UniMci lõpetajatest saanud silmapaistvad spetsialistid, ettevõtjad, juhtivad avaliku elu tegelased, koolitajad, teadlased: ilma kahtluseta on UniMC vilistlased ehitanud natuke Itaalia, Euroopa ja rahvusvahelise ajaloo.

Seda kuulsusrikast minevikku projitseeritakse tulevikku ja UniMc on kindlalt pühendunud uuendustegevusele nii õpetamisel kui ka uurimistöös: humanitaar- ja sotsiaalteadustele keskendumine on UniMC peamine tugevus ja „humanitaarteaduste kaudu uuenduste tegemine“ on selle moto. Need, kes tunnevad huvi õiguse, politoloogia ja rahvusvaheliste suhete, majanduse ja ettevõtluse, hariduse, turismi ja kultuuripärandi, kommunikatsiooni, keelte, filosoofia ja ajaloo vastu, võivad UniMc-ist leida ideaalse koha!

UniMC pakub rahvusvahelist keskkonda ja tipptasemel teenuseid. Samal ajal pakub see ainulaadset võimalust kogeda tüüpilist Itaalia eluviisi: ülikool asub kesklinnas koos ajalooliste hoonete ja keskaegsete Pathways . See on "linna ülikoolilinnak"!

Macerata linn on vaikne, kuid elujõuline linn, mis asub mere ja mägede vahel, täiuslik tasakaal looduse ja inimese loodud konstruktsioonide vahel. Maceratas toimub palju kultuurisündmusi, millest mõned on rahvusvaheliselt tuntud, näiteks ooperihooaeg „Macerata Opera“ ja lauljate-laulukirjutajate festival „Musicultura“, mõlemad toimuvad Sferisterio Arena ainulaadses ja vaatemängulises keskkonnas.

Piirkonda iseloomustab suurepärane elukvaliteet nii provintsi puhta õhu ja loodusparkide kui ka rahuliku, ent elava atmosfääri tõttu kõigis ümbritsevates linnades, kus on kohalikku maastikku. Macerata linn asub ideaalses kohas, et jõuda kõigeni, mida provintsil pakkuda on. Aadria mere rannik, suusakuurordid, Sibillini mägede rahvuspark, aga ka muud huvitavad ja olulised ajaloolised linnad ja paigad asuvad kõik suhteliselt lähedal.

Linn domineerib kultuur ja kunst: paljud mälestusmärgid ja muuseumid, samuti tsiviil-, usu- ja sõjaväe arhitektuuri tipptase, arheoloogilised leiukohad, ajaloolised teatrid ja kogu raamatukoguga seotud raamatukogud seovad Maceratat sügavalt selle kultuuriliste juurtega.

Meie missioon

Ülikooli missioon koosneb:

  • Kõigi üliõpilaste, teadlaste, professorite ja tehnilis-halduspersonali teenetele ja kvaliteedile pühendatud enam kui seitsme sajandi pikkuse ajaloo väärtuse suurendamine;
  • Oma valikute kavandamine pühendumuse ja intelligentsusega;
  • Tipptasemel teadusuuringute tulemuste parandamine ja edendamine;
  • Meie rahvusvahelise võrgustiku laiendamine kohaliku arengu toetamiseks.

Asukohad

  • Macerata

    Via Crescimbeni, 30/32 - 62100 Macerata, 62100, Macerata

Küsimused