Keystone logo
© Miami Herbert Business School
University of Miami Patti and Allan Herbert Business School

University of Miami Patti and Allan Herbert Business School

University of Miami Patti and Allan Herbert Business School

Sissejuhatus

Üheksa aastakümmet alates selle loomisest 1929. aastal on University of Miami Patti and Allan Herbert Business School valmis vastama üleskutsele revolutsioonilisele mõtlemisele ja põhimõttekindlale juhtimisele, kui püüame 21. sajandi äriharidust uuesti määratleda. Kuna ühiskonnad üle maailma maadlevad tohutute majanduslike, tehnoloogiliste ja keskkonnamuutuste ja väljakutsetega, usume, et põhimõttekindlad juhid peavad rakendama jätkusuutliku kasvu, õiglase arengu ja eetilise äritava kontseptsioone, et muuta maailm paremaks ja jõukamaks paigaks.

Miami Herbert on üks 12-st Miami ülikooli koolist ja kolledžist, kus pakume bakalaureuse-, magistri-, doktori- ja juhtimisõppe programme. Kool asub ülemaailmses rahvusvahelise äri sõlmpunktis ja on laialdaselt tunnustatud oma juhtpositsiooni eest globaalses perspektiivis, üliõpilaste ja õppejõudude mitmekesisuse ning äriringkondadega suhtlemise eest.

Meie missioon

Miami Herbert Business Schooli missioon on arendada ümberkujundavat stipendiumi ja põhimõttelisi juhte äri ja ühiskonna jaoks. Oleme mõtteliidrid, kes defineerivad äriteadmised ja -tavad ümber võimalikult laiaulatuslikult, kujundavad ettevõtlusstipendiumi ja seda, kuidas äri ette kujutatakse, ning seavad ettevõtlusõppe standardid.

Akrediteerimine

Miami Herbert on pälvinud Lõuna-Assotsiatsiooni kolledžite ja koolide komisjoni (SACSCOC) akrediteeringu; Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), maailma juhtiv akrediteerimisasutus, mis tagab kvaliteedi ja pideva täiustamise; EQUIS , mis tunnustab ärikoole, mis püüavad avaldada mõju väljaspool oma riigipiire; MBAde assotsiatsioon (AMBA); ja Education Quality Accreditation Agency (EQUAA), mille missiooniks on tõsta Ladina-Ameerika ja maailma programmide, instituutide, karjääride, teaduskondade ja ülikoolide ning teiste haridusüksuste akadeemilist kvaliteeti. Koolil on "kolmekrooniline" akrediteering (AACSB, EQUIS, AMBA akrediteering) - seda on saavutanud vähem kui 1 protsent maailma ärikoolidest. Ameerika Ühendriikides on Miami Herbert üks kolmest selle ihaldatud nimetusega ärikoolist.

Mille eest me seisame

Meie väärtused eristavad meid, kui koolitame ärijuhte ja eetilisi mõtlejaid 21. sajandiks.

Meie uuendusliku haridusmudeli aluseks on pühendumus oma väärtustele. Seame prioriteediks säästva hariduse kõigile õpilastele, et saaksime ette valmistada juhte, kes on valmis võtma vastu 21. sajandi sotsiaalseid ja keskkonnaalaseid väljakutseid. Oleme pühendunud globaalse mõtteviisi ja mitmekultuurilise mõistmise edendamisele. Meie uhkelt mitmekesist üliõpilaste ja õppejõudude kogukonda tugevdab vastastikune tunnustus meie erinevuste eest.

  • Mõttejuhtimine.Oleme mõtteliidrid, kes defineerivad äriteadmised ja -tavad ümber võimalikult laiaulatuslikult, kujundavad ettevõtlusstipendiumi ja seda, kuidas äri ette kujutatakse, ning seavad ettevõtlusõppe standardid.
  • Mitmekesisus ja kaasatus.Miami Herbert Business Schooli üliõpilased ja õppejõud on erineva tausta ja kogemustega. Meid tugevdavad meie erinevused, kuna kasutame oma ainulaadseid vaatenurki äri ja ühiskonna parandamiseks.
  • Jätkusuutlikkus.Miami Herbert Business School seab uhkusega esikohale säästva õppe kõigi meie õpilaste jaoks. Meie ainulaadne interdistsiplinaarne lähenemine ühendab äri, teadust, teooriat ja praktikat, et pakkuda tulevikku suunatud teadmisi neile, kes on keskendunud sellele, kuhu maailm liigub.
  • Globaalne fookus.Miami Herbert on juhtiv üksikisikute ja organisatsioonide ettevalmistamine rahvusvahelise äri keerulises, dünaamilises ja omavahel seotud maailmas silma paistmiseks. Kool asub Miamis, Ameerika ristteel, ühes kõige mitmekesisemas, dünaamilisemas ja uuenduslikumas ärikeskuses, ning on tunnustatud oma globaalse perspektiivi poolest.
  • Põhimõtteliste juhtide koolitamine.Meie üliõpilased ja õppejõud on põhimõttelised juhid, kes muudavad globaalset äri ja ühiskonda. Oleme sotsiaalselt teadlik kogukond, kes on pühendunud tugevate ettevõtete loomisele ja maailma paremaks muutmisele.
  • Kogemuslik õpe.Alates esimesest päevast on Miami Herbert Business Schooli haridus keskendunud tõelistele kogemustele ja praktilisele õppimisele. Meeskonnatöö, ettekannete, nõustamisprojektide ja muu kaudu rõhutame töö tegemise, mitte ainult sellest rääkimise tähtsust.

Akrediteeringud

EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Coral Gables

    5250 University Drive, 33146, Coral Gables

Küsimused