Keystone logo
University of Miami: School of Architecture

University of Miami: School of Architecture

University of Miami: School of Architecture

Sissejuhatus

120587_murphy2.jpg

Meist

U-SoA teaduskonna sisemine filosoofia on luua parem maailm. Seda väljendab disainiprogramm, mis on ideaalne ja pragmaatiline, akadeemiline ja praktiline, teoreetiline ja tegelik. U-SoA koolitab visionäärseid praktikuid, kes tegelevad arhitektuuriga kodanikukunsti ja ehitusteaduse kombinatsioonina.

Arhitektuurikooli missioon on:

 • Valmistada õpilasi ette professionaalseks juhtimiseks ja elukestvaks õppeks arhitektuuri, urbanismi ja sellega seotud valdkondades.
 • Teadmiste ja tehnoloogia edendamiseks teadusuuringute ja loomingulise praktika kaudu.
 • Kasutada teadmisi ja tehnoloogiat professionaalse kaasamise, reaalmaailma rakenduste ja kogukonnateenuste kaudu.
 • Edendada keskkonnaalase vastutuse, sotsiaalse võrdsuse ja majandusliku jätkusuutlikkuse eesmärke.

120205_Picture1.png

Arhitektuurikooli strateegiline suund on järgmine:

Saada poolkeraliidriks probleemipõhises õppes ja projektipõhistes uuringutes, aidates samal ajal lahendada linnakeskkonna ees seisvaid probleeme kohalikul ja globaalsel tasandil.

Lähiajalugu

Kool on viimase 5 aasta jooksul läbinud dünaamilise ülemineku, ümberkujundamise ja laienemise. Rahvusvaheliste kõrgetasemeliste kohtumistega suurendati tavalist õppejõudu 20 protsenti, samal ajal kui BE & WR BuildLab ja Thomas P. Murphy disainistuudiohoone uuendati.

Hiljutised investeeringud õppejõududesse ja infrastruktuuri suurendasid jõupingutusi kogemusliku koostööõppe ning uue digitaalse tehnoloogia kasutamisel projekteerimisel, valmistamisel ja ehitamisel. Üheskoos suurendavad ja teravdavad nad kooli asjakohasust ja tõhusust 21. sajandil linna ees seisvate probleemide lahendamisel, eriti Lõuna -Floridas - kliimamuutuste mõju nullpunkt. Need väljakutsed on toonud koolikogukonna ümber ühise eesmärgi: koguda teadmisi ja interdistsiplinaarseid ressursse, mobiliseerides samas ka poolkerakujulisi partnerlusi, et aidata kaasa linna vastupanuvõimele.

Uurimisplatvormid/laborid ja keskused hõlmavad järgmist:

 • Linna- ja kogukonnadisaini keskus (CUCD)
 • Lu_Lab: kaasavate ja mitmekesiste meeskondade kaasamine, et uurida tulevasi disaini stsenaariume, mis on põimitud kultuurilisse, majanduslikku, sotsiaalsesse ja ökoloogilisse urbanismi.
 • RAD Lab: pakub praktilist suhtlemist areneva tehnoloogiaga, juhtides stuudiolaadses keskkonnas õpilasi ehitama ja katsetama töötavaid prototüüpe, mis integreerivad infotehnoloogia ehitatud keskkonnaga
 • Tootmislabor
 • AR/VR Lab
 • Zenciti uurimisüksus (keskendunud aruka linna uuringutele)
 • Disaini/ehitamise programm (asub BE & WR BuildLabis)
120588_dean1.jpg

Kogukonna teavitamine

Kogukonna teavitamine on U-SoA õppekava nurgakivi.

2015. aastal algatas Dean el-Khoury kogukonnale pühendatud teenistuspäeva U-Serve.

Esimesel aastal osales 200+ Little Havana projektis, mis võimaldas Miami linnal koostada oma hoonestuse põhjaliku inventuuri.

Teisel aastal tegi U-Serve partneriks Underline'i sõpradega "rohelise" 10 miili ruumi Metroraili all.

Aprillis 2015 sai kool John S. ja James L. Knight Foundationilt märkimisväärse toetuse, et aidata Miami linnaosadesse kolmandaid kohti tuua.

120577_3rd.place.project.color-1240x550.jpg

Akrediteerimine

Ameerika Ühendriikides nõuab enamik registreerimisnõukogusid litsentsimise eeltingimusena akrediteeritud kutsekraadi kraadi. Riiklik arhitektuuri akrediteerimisnõukogu (NAAB), mis on ainus agentuur, kellel on volitus akrediteerida USA piirkondliku akrediteeringuga institutsioonide pakutavaid arhitektuurialaseid eriprogramme, tunnustab kolme tüüpi kraadi: arhitektuuri bakalaureus, arhitektuuri magister ja doktor. Arhitektuur. Programmile võidakse anda kaheksa-, kolme- või kaheaastane akrediteerimistähtaeg, sõltuvalt selle vastavusest kehtestatud haridusstandarditele.

Arhitektuurimagistriõppe programmid võivad sisseastumiseks nõuda arhitektuurieelse bakalaureuse kraadi. Eriprofessionaalset kraadi ei tunnustata aga iseenesest akrediteeritud kraadina.

Miami ülikooli arhitektuurikool pakub järgmisi NAAB akrediteeritud kraadiõppe programme:

 • B.Arch. (171 bakalaureusekrediiti)
 • M.Arch I (3-aastane lugu-105 kraadiõppe ainepunkti)
 • M.Arch II (2-aastane lugu-60 kraadiõppe ainepunkti)

Järgmine akrediteerimiskülastus kõikidele programmidele: 2025–2026.

Asukohad

 • Miami

  1223 Dickinson Drive Coral Gables, 33146, Miami

Küsimused