Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University Of Montana Western

University Of Montana Western

University Of Montana Western

Sissejuhatus

1893. aastal asutatud Montana Western on õppetööle, õppimisele ja õpilaste edule pühendunud asutus.

Selle pühendumuse edendamiseks kujundasid meie õppejõud ja töötajad riikliku kõrghariduse ainulaadse haridusprogrammi Experience One. Siinsed üliõpilased läbivad ühe kursuse korraga, võimaldades neil mitte ainult keskenduda ühele uurimisvaldkonnale, vaid tegeleda reaalse praktilise õppega.

Meie auhinnatud õppejõud keskenduvad ühele õpilasrühmale korraga, hõlmates sageli õppimiskogemusi kogukonnas, ärikohtades, rahvusparkides, põldudel ja voogudes. Meie pühendunud töötajad tagavad, et Montana Lääne õpilased saaksid esimesest päevast alates juhendamist ja tuge.

Tulemused on rohkem kui kümme aastat pärast Experience One loomist erakordsed. Montana Western'i õpilased lõpetavad alustatu. Me juhime riiki registreerumise kasvu, läbitud kursuste protsendi, kraadide arvu, isegi keskmise krediidikoormuse järgi, mille õpilased võtavad. Kõik see annab vähem raisatud tunde, vähem raisatud dollareid ja suuremat õppimist. Meie lõpetajad on väga konkurentsivõimelised, olgu siis tööturule sisenemisel või kraadiõppel.

Kõik see toimub erakordses keskkonnas, võluvas ja elavas Dilloni linnas, mida ümbritsevad Montana edelaosa kaunid mäeahelikud ja orud ning Suur-Yellowstone'i ökosüsteemi lääneserv.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Dillon

    South Atlantic Street,710, 59725, Dillon

    Küsimused