Keystone logo
University of Mount Olive Online

University of Mount Olive Online

University of Mount Olive Online

Sissejuhatus

  1. aastal asutatud ülikooli Mount Olive on eraõiguslik institutsioon juurdunud kunsti defineerimisest kristlikke väärtusi. Ülikool on regionaalselt akrediteeritud Lõuna Association of Colleges ja koolid komisjoni Kolledžid (SACSCOC).

Nagu regionaalselt akrediteeritud, usu baasil, eraõiguslik institutsioon, Ülikooli Mount Olive loob keskkonna inimestel saavutada maksimaalne edu, pannes prioriteete õpilased ennekõike. Pühendunud professorid tegelenud õpilastele ja väikestes klassides on osad oma tervikliku õppe lähenemist, et edendada isiklikku ja tööalast arengut.

Akrediteerimine

Ülikooli Mount Olive on akrediteeritud Lõuna Association of Colleges ja koolid komisjoni Kolledžid sõlmida sidusettevõtte bakalaureusekraadi ja magistrikraadi. Võta komisjoni Colleges on 1866 Lõuna Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 või helistage 404-679-4500 jaoks küsimusi akrediteerimise Ülikooli Mount Olive.

Diskrimineerimisvastase poliitika: The University of Mount Olive ei diskrimineeri rassi, soo, nahavärvuse, rahvusliku või etnilise päritolu, vanuse või puude halduses oma personali ja hariduspoliitika. Ta tunnistab, kõik kvalifitseeritud üliõpilastele igal rassi, nahavärvuse, rahvusliku või etnilise päritolu kõik õigused, privileegid, programme ja tegevusi üldiselt omistatud või kättesaadavaks õpilastele.

Asukohad

  • Mount Olive

    634 Henderson Street Mount Olive, NC 28365, , Mount Olive

    Küsimused