Keystone logo
University of Neuchâtel

University of Neuchâtel

University of Neuchâtel

Sissejuhatus

Stimuleeriv keskkond õppe- ja teadustöö Šveitsis

Ülikooli Neuchatel (unine) on rahvusvaheliselt tunnustatud institutsioon, samuti ülikooli inimese skaalal. Mis 4380 tudengit Šveits ja pärast (ligi 20% õpilastest välismaalt), see annab kõrge kvaliteediga õpetamine ja toetamine. Bakalaureuse- ja magistriõppe kraadi on kooskõlas enamiku teiste Euroopa ülikoolide ja on kooskõlas ühiskonna ootustele erinevaid uuenduslikke ja tipptasemel valdkondades.

Poolel teel Genfi ja Zürich, keset Euroopas, unine on ideaalne koht neile, kes soovivad õppida või teha kõrgetasemelisi teadusuuringuid suurepärane keskkond, lähedal järv ja mäed. Neuchatel, üliõpilaste ja teadlaste tegevus toimub üle linna erinevates kuid lähedal kohtades. See tagab tihedas kontaktis ja vastastikust abi, eriti vahel algajatele ja edasijõudnutele.

Peamised faktid ja arvandmed

4380 üliõpilaste peaaegu 60% neist emane 552 doktorandid Üle 40% väljastpoolt Šveits 740 töötajat (täistööajale taandatud ekvivalent) kellest ligi 70% on õpetajad 935 kraadi antud 2011. aasta novembris

ajalugu

Akadeemia Neuchatel asutati 1838. aastal. See võlgneb oma sünni mitte ainult tugev poliitiline tahe pakkuda piirkonnas kvaliteetse õppeasutuse, vaid ka geoloog ja paleontoloog Louis Agassiz, kes on teinud märkimisväärseid teaduslikke edusamme ajal. Aastal 1866, Akadeemia koosnes Ülikooli Kunstide, teaduskonna ja õigusteaduskond, samuti mõned keskkooli tasemel institutsioonid. 1873. aastal usuteaduskonna lisati. Dekreediga Grand nõukogu 18. mai 1909. Akadeemia Neuchatel loodi ametlikult University of Neuchatel.

Lisaks institutsiooni ümbernimetamine, 1910 kõrghariduse seaduse loodud ärikool ja andis õpilastele võimaluse teha doktoriõppe kõigis teaduskondades. Alates selle loomisest unine eesmärk on alati olnud pakkuda haridust võimalikult kõrgel tasemel. Tema tagasihoidlik suurus sobib see dünaamikat ja paindlikkus on vajalik selle eesmärgi saavutamiseks.

Miks valida Ülikooli Neuchatel

Pühendumine inspireeritud ja inspireeriv õpetamine

Mis eristab Ülikooli Neuchatel ennekõike on kvaliteet õppejõudude. Kui rentides tagame, et iga õpetaja on arenenud oskused ja rahvusvahelise maine jooksul oma teadusvaldkonnas. Selle tulemusena meie professorid on väga kirglik, mida nad õpetavad - kuid see pole veel kõik. Õpetavad unine, nad peavad vastama ka kõrge pedagoogilise standarditele, nii et nad saavad jagada oma teadmisi inspireeriv viis oma õpilased.

Kiire tutvuma läbi meie ekspert "kes on kes" aitavad teil saada teada mõned meie professorid.

Meelepärane koht õppimiseks

Erinevalt suuremad ülikoolid, anonüümsust ei kamandama Ülikooli Neuchatel. Vastupidi, inimesed saavad üksteist tundma - nad arutavad ideed ja õpilased sageli joosta oma õpetajat klassi. On tunne, solidaarsuse ja toetuse õpilaste vahel, eriti vahel edasijõudnutele ja algajatele. See võimaldab teil luua sõprussuhteid, mis kestab teid kogu oma karjääri ja oma elu väljaspool seda.

Unikaalne õpetamismeetodeid

Ülikooli Neuchatel, õpilased osalevad aktiivselt tundides, kaasaaitamine mõistmine ja suurendada töö efektiivsust. Rühmatöö, seminare ja ekskursioone sageli organiseeritud erinevalt suuremates ülikoolides, kus need vormid õpetamine on sageli kättesaamatuks, kuna ülespoole sada õpilased võivad osaleda ühe kursuse.

Õpilased üle kogu maailma

Ülikooli Neuchatel on rahvusvaheline maine: 21% üliõpilastest pärineb väljaspool Šveits (umbes 100 rahvusest). Selline kultuuriline mitmekesisus on suur väärtus, seda nii õppe- ja atmosfääri ülikooli.

Kaasamine õpilased teadus

Tänu suhteliselt väikest Ülikooli Neuchatel, õpilased saavad aktiivselt osaleda mitte ainult publik. Nad on algatatud arvesse teadmiste tootmisel väga varakult õppima. Lisaks bakalaureuseõppe üliõpilaste (mõnes valdkonnas) ja magistrante on võimalus osaleda projektides koos doktorantide ja teised teadlased. Kaasamine magistranti teadus avab atraktiivsed väljavaated professionaalset arengut. Tõepoolest, paljud instituudid Ülikooli Neuchatel loonud sidemed ettevõtted on riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Asukohad

  • Neuchâtel

    Avenue du 1er-Mars 26 CH-2000 Neuchâtel, , Neuchâtel

    Küsimused